Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Přípravy Brněnské laťky 2019 finišují a diváci uvidí světové výškařky z deseti států světa .

  Přípravy 24. ročníku Brněnské laťky 2019 se blíží do finiše a letos si diváci opět budou moci vychutnat mezinárodní soutěž žen, když Brněnská laťka se může pochlubit výkonem, který na území ČR ještě žádná výškařka nepředvedla a tak výkon olympijské vítězky Jeleny Slesarenkové 202cm byl prvním skokem na území ČR přes 2m, který řadí Brněnskou laťku na čelo výškařských mítinků v ČR a mezi nejlepší na světě. Rozhodně startovní pole bude mimořádně zajímavé, když po zdlouhavém jednání nakonec potvrdila svoji účast jedna z nejlepších světových výškařek a  zcela jistě nejperspektivnější výškařka na světový trůn Airiné Palšyté z Lotyška, která se může pochlubit osobním rekordem 201cm a titulem halové mistryně Evropy, když na loňském ME v Berlíně po delším zranění obsadila 4.místo výborným výkonem 197cm a v letošním roce se v hale představí minimálně ve výškařském sektoru a mezi několika starty bude právě Brno, když její forma naznačuje možnosti překonat dvoumetrovou hranici a tak se již těší na fantastickou atmosféru do brněnské Olympie, kterou by ráda využila k překonání výkonu světové extra třídy 2m. Rozhodně na nejvyšší příčku má spadeno i loňská vítězka z Uzbekistánu Nadia Dušanová, která se do Brna moc těší a její osobní rekord má hodnotu 198cm, když po výborném výkonu  z loňského roku přivede do Brna další vynikající výškařku z Uzbekistánu s osobním rekordem 198cm, druhou z Kontinentálního poháru z Ostravy Svetlanu Radzivil. 

Rozhodně si nenechte ujít tuto mimořádnou sportovní podívanou a ve středu 6.2.2019 přijďte do nákupního centra Olympia, kde se od rána střetnou žákovské kategorie a v 18.00 hod.  zahájí třináctka  žen mezinárodní závod.

Na diváky čeká bohatý doprovodný program a na slavnostním zahájení se představí naší vynikající střelci na trap olympijský vítěz ve střelbě David Kostelecký a mistr světa Jiří Lipták.

Č

20.01. 2019, 07:13


Copyright © Cibasport.cz 2011