Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

V Trenčíně jsme odstartovali halovou sezónu pětadvaceti medailovými umístěními.

V sobotu jsme se vydali za husté sněžení do Trenčína na závody Jumperia tour 2019 a rozhodně se nám vstup do halové sezóny vydařil. Tato tour je zaměřená hlavně na skok vysoký, když ze seriálu pěti závodů se postupuje do finále, které proběhne v rámci mezinárodního závodu Bánskobystrické laťky.  V ženské kategorii předvedla opět kvalitní výkon Kristína Bošková, které v silně nachlazeném stavu podlehla až v rozeskakování o první místo výkonem 174cm, když předváděla během závodu velice dobré skoky. Mezi dorostenkami si vyrovnala osobní rekord Adéla Neužilová výkonem 160cm a jen lehce shazovala 165cm, když tento výkon stačil na druhé místo a ve stejné kategorii obsadila 3.místo Lucie Šarafínová výkonem 155cm. V žákyních obsadila 3.místo Klára Klementová výkonem 155cm a v této kategorii předvedla 145cm Tereza Myšková  a o 10cm si vylepšila osobní rekord mladší žákyně Eliška Neužilová, když překonala 140cm. Mezi žáky jsme vybojovali dvě první místa, když vítězství výkonem 165cm vyskákal Jakub Růžička a hned za ním skončil výkonem 155cm David Kovář.

V dalších skokanských disciplínách vybojovala ve skoku dalekém juniorek 3.místo Johana Mičánková výkonem 498cm, v žákyní 2.místo Tereza Myšková 485cm a hned za ní skončila Tereza Slavíčková výkonem 464cm. V kategorii dorostenců zvítězil a poprvé překonal 6m hranici o čtyři centimetry Štěpán Prokeš, když hned za ním skončil Seba Raus výkonem 558cm a mezi žáky skončil druhý Jakub Růžička výkonem 536cm.  V trojskoku zvítězila Adéla Neužilová výkonem 10,81m. Ve sprinterských distancích na 50m př. ovládli naši borci, když mezi dorostenci zvítězil Honza Ondráček výkonem 7,56s a žáky ovládl David Kovář výkonem 8,07s. v žákyních obsadila druhé místo Klára Klementová výkonem 8,30s. 50m mezi dorostenci vyhrál Honza Ondráček výkonem 6,43s a na třetím místě doběhl Štěpán Prokeš výkonem 6,62s. Mezi dorostenkami doběhla na druhém místě Adéla Neužilová výkonem 7,11s.

Č.

Další výsledky najdete zde.

06.01. 2019, 07:47


Copyright © Cibasport.cz 2011