Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Další ze závodů BBP v Okrouhlé je za námi

V sobotu 1.12. se uskutečnil Mikulášský běh v Okrouhlé. Jako již tradičně v tento první prosincový den nechyběla sněhová nadílka. To ovšem závodníky nezastrašilo a i přes nevlídné počasí se do Okrouhlé sjela početná konkurence všech kategorií.

Z našich závodníku se s podmínkami nejlépe popral Kuba Urbánek a Marta Klobásková, kteří na trati 4,6 km vybojovali v kategorii dorostu 4. místo. Další kvalitní výsledek zaznamenala Kristýnka Ježková, která soupeřila do posledních metrů o medailové umístění. Nakonec z toho bylo krásné 5. místo v kategorii starších žákyň. Naším nejmladším účastníkem byl Míša Soják, který vybojoval v kategorii přípravek 7.místo. V kategorii starších žáků se neztratil Maty Urbánek, který si doběhl pro 13. místo.

Všem závodníkům gratulujeme a přejeme hodně sil do nadcházejících závodů. V sobotu 8.12. nás čeká Vánoční běh Rudolfa Těsnohlídka a následující sobotu 15.12. další ze seriálu BBP Vranovský žleb.

Podrobné výsledky zde: https://www.atletikauni.cz/cz/s1522/Vysledky/Seznam-probehlych-akci/c2132-Detail-akce/ata596-BBP-2-Mikulassky-beh-Okrouhla

ŠK

 

02.12. 2018, 13:31


Copyright © Cibasport.cz 2011