Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Další ze závodů BBP v Okrouhlé je za námi

V sobotu 1.12. se uskutečnil Mikulášský běh v Okrouhlé. Jako již tradičně v tento první prosincový den nechyběla sněhová nadílka. To ovšem závodníky nezastrašilo a i přes nevlídné počasí se do Okrouhlé sjela početná konkurence všech kategorií.

Z našich závodníku se s podmínkami nejlépe popral Kuba Urbánek a Marta Klobásková, kteří na trati 4,6 km vybojovali v kategorii dorostu 4. místo. Další kvalitní výsledek zaznamenala Kristýnka Ježková, která soupeřila do posledních metrů o medailové umístění. Nakonec z toho bylo krásné 5. místo v kategorii starších žákyň. Naším nejmladším účastníkem byl Míša Soják, který vybojoval v kategorii přípravek 7.místo. V kategorii starších žáků se neztratil Maty Urbánek, který si doběhl pro 13. místo.

Všem závodníkům gratulujeme a přejeme hodně sil do nadcházejících závodů. V sobotu 8.12. nás čeká Vánoční běh Rudolfa Těsnohlídka a následující sobotu 15.12. další ze seriálu BBP Vranovský žleb.

Podrobné výsledky zde: https://www.atletikauni.cz/cz/s1522/Vysledky/Seznam-probehlych-akci/c2132-Detail-akce/ata596-BBP-2-Mikulassky-beh-Okrouhla

ŠK

 

02.12. 2018, 13:31


Copyright © Cibasport.cz 2011