Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu

V neděli 11. 11. 2018 jsme se vydali s vytrvalci do Ostravy bojovat o co nejlepší umístění na Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu. Cílem bylo co nejlépe reprezentovat náš klub a samozřejmě nasbírat cenné zkušenosti, i když pomyšlení na medaile jsme určitě měli..

A zadařilo se!! Jakub Urbánek urval 3. příčku mezi staršími žáky a ve velmi dobře obsazeném závodě na 2.900 m nic nepodcenil, prodal své bohaté zkušenosti a fantasticky se porval o místo na bedně. Patří mu velká gratulace!!

I další naši závodníci o sobě dali vědět a někteří z nich se dostali ve svých kategoriích mezi nejlepší desítku.

Mezi ně patří a na krásném 8. místě skončil v kategorii starší žáci Tomáš Klement. Velmi se dařilo i Šimonovi Lopourovi, který mezi třiceti sedmi závodníky mladších žáků obsadil v běhu na 1.450 m skvělé 6. místo!! Ve stejné kategorii si skvěle vedl i Ondra Soják, který doběhl na 13. místě. Nejstarší reprezentantkou našeho klubu byla v dorostenkách Adéla Pohlová, která bojovala jako lvice celých 2.900 m a doběhla si pro 14. místo ve své kategorii.

Musím podotknout, že všichni závodníci v této sestavě se nešetřili a dali do závodu maximum, což je nejdůležitější!! Také chci vypíchnout atmosféru, která panovala mezi našimi sportovci, při každém závodě se navzájem podporovali, fandili si, podávali si pití a i o tom sport je. Přátelství, které se vytváří mezi i věkově rozdílnými závodníky, je kouzelné a jsme za to moc rády. Všem jim za skvělou reprezentaci patří velké díky!!

Čekají nás další závody v přespolním běhu, tak doufám, že i méně zkušenostně zdatní a mladší sportovci si tento druh závodu oblíbí a účast bude za náš klub hojně obsazovaná. I v rámci podzimní přípravy se dají přespoláky zařadit jako test pro nadcházející halovou sezónu a to si plně uvědomujeme.

Tak se už netrpělivě těšíme na další úspěchy!! smiley

 

​Za trenérský tým

​Jana a Šárka

19.11. 2018, 23:51


Copyright © Cibasport.cz 2011