Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Návrat pod africké slunce - vloženy fotky.

  Tradičně na podzim se vracím do Kapského města a nejinak tomu je i letos, když letos měsíční přípravu pod africkým sluníčkem absolvuje Lada Pejchalová před náročnou sezónou 2019, kde nás čeká HME seniorů, hlavně ME juniorů do 22let a když se zadaří a výkon bude hodný náročnému limitu na MS tak účast na MS seniorů.

Nicméně po dlouhém letu a přistání v Kapském městě před Stolovou horou jsme po vyřízení všech formalit při půjčení auta se vydali po překrásném pobřeží směrem Gansbaai a po cestě jsme zastavili i pozdravit tradiční destinaci tučňáků.

Hned po příjezdu do našeho tradičního městečka Gansbaai jsme  zavítali do nákupního centra kde jsme nakoupili karty do mobilu a základní potraviny na první dny pobytu, když jsme se hned po nákupech zajeli ubytovat do našeho domku, který mně zajistil můj kamarád JP. I přes únavu z cestování jsem na večer vyrazil na pobřeží oceánu, abych zmonitoroval  velryby a měl  jsem štěstí, když jsem hned po příchodu uviděl skotačící neuvěřitelné kolosy  a tak letos opět si vychutnám neskutečné zážitky těchto krásných vodních živočichů.

  Celkem rychle jsme po náročné cestě usnuli a dnes již zahájíme pozvolný trénink na místní pláži.

Tak vzhůru novým zážitkům.

Vloženy fografie zde.....

Č      

 

17.11. 2018, 09:46


Copyright © Cibasport.cz 2011