Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Návrat pod africké slunce - vloženy fotky.

  Tradičně na podzim se vracím do Kapského města a nejinak tomu je i letos, když letos měsíční přípravu pod africkým sluníčkem absolvuje Lada Pejchalová před náročnou sezónou 2019, kde nás čeká HME seniorů, hlavně ME juniorů do 22let a když se zadaří a výkon bude hodný náročnému limitu na MS tak účast na MS seniorů.

Nicméně po dlouhém letu a přistání v Kapském městě před Stolovou horou jsme po vyřízení všech formalit při půjčení auta se vydali po překrásném pobřeží směrem Gansbaai a po cestě jsme zastavili i pozdravit tradiční destinaci tučňáků.

Hned po příjezdu do našeho tradičního městečka Gansbaai jsme  zavítali do nákupního centra kde jsme nakoupili karty do mobilu a základní potraviny na první dny pobytu, když jsme se hned po nákupech zajeli ubytovat do našeho domku, který mně zajistil můj kamarád JP. I přes únavu z cestování jsem na večer vyrazil na pobřeží oceánu, abych zmonitoroval  velryby a měl  jsem štěstí, když jsem hned po příchodu uviděl skotačící neuvěřitelné kolosy  a tak letos opět si vychutnám neskutečné zážitky těchto krásných vodních živočichů.

  Celkem rychle jsme po náročné cestě usnuli a dnes již zahájíme pozvolný trénink na místní pláži.

Tak vzhůru novým zážitkům.

Vloženy fografie zde.....

Č      

 

17.11. 2018, 09:46


Copyright © Cibasport.cz 2011