Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Kopeček šokoval v Majanu rekordem stadionu a nejlepším výkonem mítinku!!!

  V sobotu za nádherného teplého počasí se nám po prázdninách dařilo a prim sehrál Jakub Kopeček, který vyrazil všem soupeřům dech hned prvním pokusem, který doplachtil do vzdálenosti 62,09m a všechny soupeře doslova smetl o více jak 10m!!! Jeho výkon znamenal nový rekord mítinku a stadionu, když na závěr Kuba obdržel metrový pohár za nejlepší výkon celého mítinku!!!

 Na velmi silně obsazeném mítinku jsme se již na stupně vítězů nedostali, ale přesto jsme zaznamenali několik kvalitních umístění, když čtvrtá místa obsadili Lacka Šarafínová ve skoku vysokém za výkon 156cm, když velice lehce shodila 159cm a další čtvrté místo obsadil a 100m př. Honza Ondráček v čase 14,51s . Vynikající páté místo v těžké konkurenci italských běžců obsadil Kuba Urbánek na 2km v čase 6:17,38.Nečekané šesté místo obsadil Matěj Sabela v disku výkon 29,86m a stejné umístění ve skoku dalekém obsadila Dominika Salčáková výkonem 483cm, když tento pokus byl ochuzen o 25cm, což by bohatě stačilo na medaili. Další kvalitní umístění mezi mladšími žáky předvedl na sedmém místě David Kovář ve vrhu koulí výkonem12,79m a Natálie Pařilová jako nejmladší ve startovním poli ve výškařském sektoru zdolala 138cm a bylo z toho skvělé sedmé místo a stejné umístění předvedl na 60m Marek Jež v čase 8,48s. Na osmém místě doběhla na 80mpř. Klára Klementová za výkon 12,95 a stejné umístění vyběhli starší žáci na 4x100m ve složení Ondráček, Mlečka, Raus a Grubišič.

  Rozhodně všechna umístění do desítky zaslouží velkou pochvalu, ale všichni odvedli výkony na které měli. Překvapení nás čekalo ve vyhlašování družstev, když bez dvou obsazených disciplín jsme ve velmi silné konkurenci domácích družstev obsadili 14.místo a druhé místo ze zahraničních družstev.

  Velká gratulace všem za předvedené výkony a určitě výborný test před pondělním zahájením největšího žákovského závodu v Evropě EKAG 2018, kde nás čeká takřka 1 600 účastníků z šestnácti států Evropy.

Pochvalu zaslouží i trenérky Jana a Šárka, které odvedly výbornou práci během závodu.

Č

Další foto naleznete zde...

 

08.09. 2018, 21:00


Copyright © Cibasport.cz 2011