Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Lada na MČR stříbrná.

Za neskutečného vedra proběhlo na Kladně MČR seniorů a týden před odjezdem na ME do Berlína testovala formu Lada Pejchalová, když rovnou ze soustředění v Nymburku odskočila do výškařského sektoru na Kladno.
Samotný závod se slabou účastí ve všech disciplínách a navíc naprosto nekompetentní a podprůměrný moderátor udělal z mistrovského závodu spíše přebor Chebu, ale to nic neměnilo na tom, že Lada jako jediná v závodě zahajovala na 171cm, když další výšky 174cm a 177cm zvládla na první pokus. První zaváhání přišlo na výšce 180cm, kterou zvládla s velkou rezervou na druhý pokus, když na další postupnou výšku 182cm potřebovala pokusy tři a rozhodně třetí pokus byl mimořádně kvalitní. Další postupnou výšku 184cm jsme vynechali a 186cm bohužel velice lehce spadlo a tak za výkon 182cm brala stříbro.

Nicméně vrchol sezóny proběhne příští týden v Berlíně, kdy již samotná účast na seniorském ME je pro Ladu velkým úspěchem a rozhodně zkušenosti, které na tomto ME získá zúročí  na dalších světových závodech. Hned po MČR jsme se vrátili zpět do Nymburku, kde budeme až do odjezdu na ME ladit formu.

Č 

30.07. 2018, 06:26


Copyright © Cibasport.cz 2011