Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Lada na MČR stříbrná.

Za neskutečného vedra proběhlo na Kladně MČR seniorů a týden před odjezdem na ME do Berlína testovala formu Lada Pejchalová, když rovnou ze soustředění v Nymburku odskočila do výškařského sektoru na Kladno.
Samotný závod se slabou účastí ve všech disciplínách a navíc naprosto nekompetentní a podprůměrný moderátor udělal z mistrovského závodu spíše přebor Chebu, ale to nic neměnilo na tom, že Lada jako jediná v závodě zahajovala na 171cm, když další výšky 174cm a 177cm zvládla na první pokus. První zaváhání přišlo na výšce 180cm, kterou zvládla s velkou rezervou na druhý pokus, když na další postupnou výšku 182cm potřebovala pokusy tři a rozhodně třetí pokus byl mimořádně kvalitní. Další postupnou výšku 184cm jsme vynechali a 186cm bohužel velice lehce spadlo a tak za výkon 182cm brala stříbro.

Nicméně vrchol sezóny proběhne příští týden v Berlíně, kdy již samotná účast na seniorském ME je pro Ladu velkým úspěchem a rozhodně zkušenosti, které na tomto ME získá zúročí  na dalších světových závodech. Hned po MČR jsme se vrátili zpět do Nymburku, kde budeme až do odjezdu na ME ladit formu.

Č 

30.07. 2018, 06:26


Copyright © Cibasport.cz 2011