Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Prázdninový servis výsledků.

Začaly prázdniny, ale závody probíhají neustále a tak několik výsledků, které pro nás jsou zajímavé.

Do Krakowa se sjely reprezentační výběry do 22let z Polska, Maďarska, Slovinska a Česka a nás reprezentovala již jistá účastnici ME v Berlíně, když jsme se přesunuli s Ladou Pejchalovou z výcvikového tábora z Trutnova přímo do Krakowa a tento závod jsme absolvovali v rámci přípravy na ME z plného tréninku a rozhodně průběh závodu a nakonec i samotný výkon mne nadchl. Lada již v rozeskakování předváděla kvalitní skoky a tak zcela v pohodě zvládla základní výšku 170cm, když další postupné výšky 174cm a 177cm zvládla s velkou rezervou na první pokus. Na výšce 179cm jsme vynechali a na další výšce 181cm Lada první dna pokusy lehce shodila, ale třetí pokus předvedla s obrovskou rezervou a stejný scénář se opakoval na výšce 183cm, když na výšce 185cm jsme taktizovali a po dvou lehkých nezdarech jsme si nechali třetí pokus na výšku 187cm, kde Lada předvedla velkou bojovnost a i když byla vysoko nad laťkou, tak lehce se dotkla při přechodu lýtkem a laťka spadla. Nicméně s předvedeným výkonem  jsme byli oba spokojeni a nyní nás čeká tvrdá příprava na ME.  

Ve čtvrtek proběhl na ZŠ Horníkova atletický čtvrtek a na to že jsou prázdniny si přišlo zazávodit velké množství závodníků. V rámci tréninku si zaskákala i Lada a rozhodně to bylo velice dobré, když technikou nůžek si vylepšila osobák na 163cm a flopem ze dvou kroků překonala lehce 175cm. Tyto parametry ukazují vzrůstající formu před ME. Ve výšce se představila i žákyně Lucka Šarafínová, která momentálně prodělává období neuvěřitelného tělesného  růstu a dnes předvedla 151cm. Mladší žákyně Tereza Myšková velice lehce atakovala osobní rekord 151cm, když výkonem 148cm si vyrovnala osobák. Celý závod proběhl ve velmi pohodové atmosféře a zhruba padesátka startujících se dobře bavila.

 Prázdninový start si také zpestřila Terka Láchová a kde jinde než v Německu, když v Naile předvedla ve víceboji tyto výkony: výška 135cm, míček 42m, dálka 412cm a 75m za 10,59s.

Všem gratulace za předvedené výkony.

Č

14.07. 2018, 09:52


Copyright © Cibasport.cz 2011