Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Prázdninový servis výsledků.

Začaly prázdniny, ale závody probíhají neustále a tak několik výsledků, které pro nás jsou zajímavé.

Do Krakowa se sjely reprezentační výběry do 22let z Polska, Maďarska, Slovinska a Česka a nás reprezentovala již jistá účastnici ME v Berlíně, když jsme se přesunuli s Ladou Pejchalovou z výcvikového tábora z Trutnova přímo do Krakowa a tento závod jsme absolvovali v rámci přípravy na ME z plného tréninku a rozhodně průběh závodu a nakonec i samotný výkon mne nadchl. Lada již v rozeskakování předváděla kvalitní skoky a tak zcela v pohodě zvládla základní výšku 170cm, když další postupné výšky 174cm a 177cm zvládla s velkou rezervou na první pokus. Na výšce 179cm jsme vynechali a na další výšce 181cm Lada první dna pokusy lehce shodila, ale třetí pokus předvedla s obrovskou rezervou a stejný scénář se opakoval na výšce 183cm, když na výšce 185cm jsme taktizovali a po dvou lehkých nezdarech jsme si nechali třetí pokus na výšku 187cm, kde Lada předvedla velkou bojovnost a i když byla vysoko nad laťkou, tak lehce se dotkla při přechodu lýtkem a laťka spadla. Nicméně s předvedeným výkonem  jsme byli oba spokojeni a nyní nás čeká tvrdá příprava na ME.  

Ve čtvrtek proběhl na ZŠ Horníkova atletický čtvrtek a na to že jsou prázdniny si přišlo zazávodit velké množství závodníků. V rámci tréninku si zaskákala i Lada a rozhodně to bylo velice dobré, když technikou nůžek si vylepšila osobák na 163cm a flopem ze dvou kroků překonala lehce 175cm. Tyto parametry ukazují vzrůstající formu před ME. Ve výšce se představila i žákyně Lucka Šarafínová, která momentálně prodělává období neuvěřitelného tělesného  růstu a dnes předvedla 151cm. Mladší žákyně Tereza Myšková velice lehce atakovala osobní rekord 151cm, když výkonem 148cm si vyrovnala osobák. Celý závod proběhl ve velmi pohodové atmosféře a zhruba padesátka startujících se dobře bavila.

 Prázdninový start si také zpestřila Terka Láchová a kde jinde než v Německu, když v Naile předvedla ve víceboji tyto výkony: výška 135cm, míček 42m, dálka 412cm a 75m za 10,59s.

Všem gratulace za předvedené výkony.

Č

14.07. 2018, 09:52


Copyright © Cibasport.cz 2011