Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Lada v Opole na čtvrtém místě a výborný výkon Dominiky Salčákové.

  Víkend přinesl souboje na mnoha místech a přinesl kvalitní výkony. Nejsledovanější závod proběhl v polské Opole, kde se v silné konkurenci na specializovaném výškařském mítinku představila Lada Pejchalová a po boku světové jedničky  Lasitskene se rozhodně neztratila, když obsadila čtvrtou příčku výkonem 186cm, když na stupně vítězů se nedostala pouze horšími pokusy. Rozhodně pokusy na výšce 182cm a 186cm, které překonala s velkou rezervou, ukazují, že během chvilky by mohl padnou osobní rekord přes 190cm. Vítězkou se stala jak jinak než pravidelná účastnice „Opolského festivalu skoků“  a nejlepší výškařka světa Mária Lasitskene, když dnes odolala dvoumetrová hranice a s výkonem 194cm rozhodně Mária nebyla spokojená. Na druhém místě skončila výkonem 190cm vítězka Brněnské laťky Naděžda Dushanová a třetí místo výkonem 186cm vybojovala ukrajinská reprezentantka Julia Chumachenko. Po dohodě s trenérem Lasitskene je velká šance, že na 24.ročníku Brněnské laťky uvidíme i světovou jedničku.

výsledky zde...

 V Jihlavě proběhlo mezikrajové utkání staršího žactva a nás reprezentovala šestice našich svěřenců, když nejlepší výkon předvedla ve výškařském sektoru prvním rokem žákyně Dominika Salčáková roč.2004, která doslova katapultovala na vynikající osobní rekord 167cm a obsadila 2.místo, když ve stejném sektoru předvedla výkon 159cm Klára Klementová, když na 100mpř. předvedla výkon 15,76s. Třetí z dívek nás reprezentovala Zuzka Drápalová, která je velkým překvapením v letošní sezóně a ve skoku dalekém předvedla 471cm. Mezi žáky se podle očekávání očekával nejlepší výkon od Jakuba Kopečka, kterému se bohužel kryly dvě disciplíny a tak dnes utrpěl v letošním roce první porážku v oštěpu, když předvedl kvalitních 57,37m a ve skoku vysokém po mnoha vynechávkách zdolal jenom 164cm. Ve stejném sektoru se představil i Radim Mlečka a výkonem 174cm obsadil 8.místo. Posledním našim zástupcem byl na trati 1500m Jakub Urbánek a výkonem 4:26,38 si vytvořil osobní rekord.Velká gratulace všem za předvedené výkony.

výsledky zde...

Ostrava hostila všechny kategorie od dorostu výš a v kategorii juniorek bojovala v trojskoku Johana Mičánková o 12m hranici a bohužel ji k tomu kousek scházel, když výkonem 11,82m vybojovala titul mistra Moravy. Další výsledky zhodnotí osobní trenéři.

výsledky zde...

Tradičně víkend plný startů čekal na Terku Láchovou, když v sobotu v Dolním Bavorsku se jí dařilo ve výšce, kde výkonem 144cm si vyrovnala osobák, na 60m př. si vyběhla osobák časem 10,66s, v hodu oštěpem předvedla výkon 33,53m a tak jen ve skoku dalekém to dne nevyšlo, když předvedla výkon 325cm, když hned druhý den v Jablonci nad Nisou předvedla o více jak metr lepší výkon 446cm a v oštěpu opět předvedla kvalitních 33,66m.

Gratulace.

výsledky zde... 

 Č     

17.06. 2018, 21:54


Copyright © Cibasport.cz 2011