Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Lada v Opole na čtvrtém místě a výborný výkon Dominiky Salčákové.

  Víkend přinesl souboje na mnoha místech a přinesl kvalitní výkony. Nejsledovanější závod proběhl v polské Opole, kde se v silné konkurenci na specializovaném výškařském mítinku představila Lada Pejchalová a po boku světové jedničky  Lasitskene se rozhodně neztratila, když obsadila čtvrtou příčku výkonem 186cm, když na stupně vítězů se nedostala pouze horšími pokusy. Rozhodně pokusy na výšce 182cm a 186cm, které překonala s velkou rezervou, ukazují, že během chvilky by mohl padnou osobní rekord přes 190cm. Vítězkou se stala jak jinak než pravidelná účastnice „Opolského festivalu skoků“  a nejlepší výškařka světa Mária Lasitskene, když dnes odolala dvoumetrová hranice a s výkonem 194cm rozhodně Mária nebyla spokojená. Na druhém místě skončila výkonem 190cm vítězka Brněnské laťky Naděžda Dushanová a třetí místo výkonem 186cm vybojovala ukrajinská reprezentantka Julia Chumachenko. Po dohodě s trenérem Lasitskene je velká šance, že na 24.ročníku Brněnské laťky uvidíme i světovou jedničku.

výsledky zde...

 V Jihlavě proběhlo mezikrajové utkání staršího žactva a nás reprezentovala šestice našich svěřenců, když nejlepší výkon předvedla ve výškařském sektoru prvním rokem žákyně Dominika Salčáková roč.2004, která doslova katapultovala na vynikající osobní rekord 167cm a obsadila 2.místo, když ve stejném sektoru předvedla výkon 159cm Klára Klementová, když na 100mpř. předvedla výkon 15,76s. Třetí z dívek nás reprezentovala Zuzka Drápalová, která je velkým překvapením v letošní sezóně a ve skoku dalekém předvedla 471cm. Mezi žáky se podle očekávání očekával nejlepší výkon od Jakuba Kopečka, kterému se bohužel kryly dvě disciplíny a tak dnes utrpěl v letošním roce první porážku v oštěpu, když předvedl kvalitních 57,37m a ve skoku vysokém po mnoha vynechávkách zdolal jenom 164cm. Ve stejném sektoru se představil i Radim Mlečka a výkonem 174cm obsadil 8.místo. Posledním našim zástupcem byl na trati 1500m Jakub Urbánek a výkonem 4:26,38 si vytvořil osobní rekord.Velká gratulace všem za předvedené výkony.

výsledky zde...

Ostrava hostila všechny kategorie od dorostu výš a v kategorii juniorek bojovala v trojskoku Johana Mičánková o 12m hranici a bohužel ji k tomu kousek scházel, když výkonem 11,82m vybojovala titul mistra Moravy. Další výsledky zhodnotí osobní trenéři.

výsledky zde...

Tradičně víkend plný startů čekal na Terku Láchovou, když v sobotu v Dolním Bavorsku se jí dařilo ve výšce, kde výkonem 144cm si vyrovnala osobák, na 60m př. si vyběhla osobák časem 10,66s, v hodu oštěpem předvedla výkon 33,53m a tak jen ve skoku dalekém to dne nevyšlo, když předvedla výkon 325cm, když hned druhý den v Jablonci nad Nisou předvedla o více jak metr lepší výkon 446cm a v oštěpu opět předvedla kvalitních 33,66m.

Gratulace.

výsledky zde... 

 Č     

17.06. 2018, 21:54


Copyright © Cibasport.cz 2011