Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Soustředění v Benidormu je u konce.

  Už jen několik hodin nás dělí k návratu přes Brusel zpět do Prahy a od opuštění překrásného pobřeží v Benidormu a  ukončení soustředění na kterém jsme se poprvé seznamovali a připravovali společně s Ladou Pejchalovou a musím konstatovat, že mně to velice mile překvapilo a už se těším na další velmi pestrou přípravu směrem k ME v Berlíně a hlavně k  OH v Tokiu a celá skupina zaslouží velkou pochvalu za vynikající nasazení v tréninku a zcela jistě všichni se budou výrazně lepšit. Poslední trénink jsme absolvovali na pláži, když kruhový trénink absolvovaly holky velice svižně a odpoledne poslední výběh po pláži si určitě užívaly.

Na večer přichází nejsložitější chvilky na soustředění a to balení a úklid pokojů a po této nejnáročnější činnosti VT mají holky v úmyslu se ještě projít do večerního města. Já rozhodně již nikam nepůjdu a odpoledne jsem uzavřel posledním obědem a úklidem mini kuchyňku a zase si na delší dobu od vaření odpočinu.  Poslední kávu jsme ještě dali v naší domovské kavárničce u pláže s Milanem a s Ivanem dáváme na pokoji poslední doušky a za několik okamžiků uzavřu poslední list knihy s dalšími příběhy z Benidormu a věřím, že letos nebudeme už vytahovat holky z výtahu jako v loňském roce.

  S jedním krásným místem se loučím a již vyhlížím s velkým nadšením na podzimní odlet do mého nejoblíbenějšího místa na této planetě jihoafrického Gansbaai.

Adiós Benidorm.  

Č.

                                          závěrečná malá snídaně před tréninkem 

25.03. 2018, 20:24


Copyright © Cibasport.cz 2011