Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Soustředění v Benidormu je u konce.

  Už jen několik hodin nás dělí k návratu přes Brusel zpět do Prahy a od opuštění překrásného pobřeží v Benidormu a  ukončení soustředění na kterém jsme se poprvé seznamovali a připravovali společně s Ladou Pejchalovou a musím konstatovat, že mně to velice mile překvapilo a už se těším na další velmi pestrou přípravu směrem k ME v Berlíně a hlavně k  OH v Tokiu a celá skupina zaslouží velkou pochvalu za vynikající nasazení v tréninku a zcela jistě všichni se budou výrazně lepšit. Poslední trénink jsme absolvovali na pláži, když kruhový trénink absolvovaly holky velice svižně a odpoledne poslední výběh po pláži si určitě užívaly.

Na večer přichází nejsložitější chvilky na soustředění a to balení a úklid pokojů a po této nejnáročnější činnosti VT mají holky v úmyslu se ještě projít do večerního města. Já rozhodně již nikam nepůjdu a odpoledne jsem uzavřel posledním obědem a úklidem mini kuchyňku a zase si na delší dobu od vaření odpočinu.  Poslední kávu jsme ještě dali v naší domovské kavárničce u pláže s Milanem a s Ivanem dáváme na pokoji poslední doušky a za několik okamžiků uzavřu poslední list knihy s dalšími příběhy z Benidormu a věřím, že letos nebudeme už vytahovat holky z výtahu jako v loňském roce.

  S jedním krásným místem se loučím a již vyhlížím s velkým nadšením na podzimní odlet do mého nejoblíbenějšího místa na této planetě jihoafrického Gansbaai.

Adiós Benidorm.  

Č.

                                          závěrečná malá snídaně před tréninkem 

25.03. 2018, 20:24


Copyright © Cibasport.cz 2011