Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Valencie se připravuje na MS v půlmaratonu.

  Ve čtvrtek jsme se vydali zapůjčeným autem do vzdálené Valencie a výlet se do třetího největšího města ve Španělsku vydařil, když jsme zaparkovali v samotném centru města a sluncem zalitá Valencie plná turistů a památek, aspoň mne hodně nadchla. Manželka od Milana měla vše velice kvalitně připravené a tak jsme hned našli náměstí Plaza de la Virgen na kterém Španělé oslavovali patronku města Pannu Marii Opuštěných.  Když po dva dny přináší kolem dvou set tisíc lidí z jednotlivých obvodů města téměř tunu různobarevných květin, z nichž zahradníci vytvářejí neuvěřitelně krásnou mozaiku, obraz patronky města. Tyto okamžiky provázejí obvykle silné emoce a při předávání květin často tečou slzy. Kousek od tohoto náměstí se nachází nádherná stará tržnice a v okolí je spousta nádherných kostelů. Zde jsme strávili dvě hodiny a po prohlídce historického centra jsme se vydali do uměle vytvořeného kanálu, který skrývá neskutečné množství atrakcí a možností, když na konci tohoto devíti kilometrového monumentu je komplex zajímavostí  Oceanografic (největší akvárium v celé Evropě), Hemisferic (3D promítání vzdělávacích dokumentů), interaktivní Science MuseumOpera House, a Umbracle (velká zahrada se středomořskou flórou).

Nicméně v tomto kanálu probíhaly velice intenzivně přípravy na sobotní MS v půlmaratonu a prostředí v kterém se bude konat je opravdu nádherné a zcela určitě atmosféra bude fantastická.

 Po absolvování prohlídky všech zajímavostí jsme se vydali zpět do Benidormu, kde nás čeká posledních pět dní tréninkového  pobytu.

Č

další foto najde zde...

23.03. 2018, 07:21


Copyright © Cibasport.cz 2011