Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Valencie se připravuje na MS v půlmaratonu.

  Ve čtvrtek jsme se vydali zapůjčeným autem do vzdálené Valencie a výlet se do třetího největšího města ve Španělsku vydařil, když jsme zaparkovali v samotném centru města a sluncem zalitá Valencie plná turistů a památek, aspoň mne hodně nadchla. Manželka od Milana měla vše velice kvalitně připravené a tak jsme hned našli náměstí Plaza de la Virgen na kterém Španělé oslavovali patronku města Pannu Marii Opuštěných.  Když po dva dny přináší kolem dvou set tisíc lidí z jednotlivých obvodů města téměř tunu různobarevných květin, z nichž zahradníci vytvářejí neuvěřitelně krásnou mozaiku, obraz patronky města. Tyto okamžiky provázejí obvykle silné emoce a při předávání květin často tečou slzy. Kousek od tohoto náměstí se nachází nádherná stará tržnice a v okolí je spousta nádherných kostelů. Zde jsme strávili dvě hodiny a po prohlídce historického centra jsme se vydali do uměle vytvořeného kanálu, který skrývá neskutečné množství atrakcí a možností, když na konci tohoto devíti kilometrového monumentu je komplex zajímavostí  Oceanografic (největší akvárium v celé Evropě), Hemisferic (3D promítání vzdělávacích dokumentů), interaktivní Science MuseumOpera House, a Umbracle (velká zahrada se středomořskou flórou).

Nicméně v tomto kanálu probíhaly velice intenzivně přípravy na sobotní MS v půlmaratonu a prostředí v kterém se bude konat je opravdu nádherné a zcela určitě atmosféra bude fantastická.

 Po absolvování prohlídky všech zajímavostí jsme se vydali zpět do Benidormu, kde nás čeká posledních pět dní tréninkového  pobytu.

Č

další foto najde zde...

23.03. 2018, 07:21


Copyright © Cibasport.cz 2011