Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Benidorm nás přivítal sluníčkem.

    V sobotu odletěla z Prahy šestičlenná skupina na výcvikový tábor přes Brusel do Alicante a následně autobusem do Benidormu. Když na bruselském letišti jsem si zpříjemnil čas s Žeňou  neskutečným soubojem ve stolním fotbalu a utkání ČR a zatím Ukrajina dopadlo těsně ve prospěch ČR /Čiba/. Některé dámy trávily čas na videohrách a než jsme se nadáli tak jsme se museli odbavit na palubu letadla. Okolo osmnácté hodiny  jsme dorazili do našeho přechodného bydliště Miradoru s nádherným výhledem na moře.  Po nezbytných ubytovacích formalitách jsme vyrazili do blízkého obchodního centra na nákupy a dva vrchovaté vozíky naplněné jídlem odvezly holky až na naše apartmány. Hurá, zas mám co zpracovávat, ale rozhodně holky nebudou trpět hlady.

  Teploty se šplhaly okolo dvaceti dvou stupňů a tak jsme vyrazili do krásného starého města na večeři  a velice jsme si to užili, když jsme si museli zbytky pice nechat zabalit domů, protože jsme již nikdo nemohli. Při posezení v příjemné restauraci na hlavním přeplněném bulváru turisty, jsme zažili i velkolepý ohňostroj a tak po celodenní cestě jsme celkem unaveni zalehli okolo 23.00 hod. do postýlek.

  Ráno nás opět přivítalo sluníčko a nádherné teplo, když jsme absolvovali první ranní výběh a někteří výjezd na bruslích  po prázdné kolonádě. Po vydatné snídani jsme absolvovali první trénink na pláži a musím celou skupinu moc a moc pochválit, protože odváděla krásné výkony. Odpolední volný fartlek po pobřeží moře nám jen trošičku zhořkl, když při návratu zjistily Lada a Žeňa, že si někdo vypůjčil nenávratně jejich maratonky. Takže zítra vzhůru do sportu a musím holky obout, aby mohly kvalitně odtrénovat. Nicméně taková prkotina nás nemůže rozházet a už se těšíme na další dny, když dnes v noci doplní skupinu ve složení Lada Pejchalová, Žeňa Murnych, Luca Šarafínová, Klára Klementová, Domča Salčáková, když po absolvování náročné zkoušky z Angličtiny se o den zpozdila Johana Mičánková, která přes Amsterdam přiletí do Alicante okolo 23.00 hod.  

  Během týdne se připojí naši výborní kamarádi z Trenčína a tak Milan Sulety se skupinou se už těší na společné tréninky a výlety do okolí.

  Nálada je zatím naprosto skvělá s jsem přesvědčen, že toto soustředění všechny posune výše a dále.

Všichni posíláme moc pozdravů domů!!!

Benidormský zpravodaj Čiba

Další foto zde.

 

11.03. 2018, 19:08


Copyright © Cibasport.cz 2011