Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Benidorm nás přivítal sluníčkem.

    V sobotu odletěla z Prahy šestičlenná skupina na výcvikový tábor přes Brusel do Alicante a následně autobusem do Benidormu. Když na bruselském letišti jsem si zpříjemnil čas s Žeňou  neskutečným soubojem ve stolním fotbalu a utkání ČR a zatím Ukrajina dopadlo těsně ve prospěch ČR /Čiba/. Některé dámy trávily čas na videohrách a než jsme se nadáli tak jsme se museli odbavit na palubu letadla. Okolo osmnácté hodiny  jsme dorazili do našeho přechodného bydliště Miradoru s nádherným výhledem na moře.  Po nezbytných ubytovacích formalitách jsme vyrazili do blízkého obchodního centra na nákupy a dva vrchovaté vozíky naplněné jídlem odvezly holky až na naše apartmány. Hurá, zas mám co zpracovávat, ale rozhodně holky nebudou trpět hlady.

  Teploty se šplhaly okolo dvaceti dvou stupňů a tak jsme vyrazili do krásného starého města na večeři  a velice jsme si to užili, když jsme si museli zbytky pice nechat zabalit domů, protože jsme již nikdo nemohli. Při posezení v příjemné restauraci na hlavním přeplněném bulváru turisty, jsme zažili i velkolepý ohňostroj a tak po celodenní cestě jsme celkem unaveni zalehli okolo 23.00 hod. do postýlek.

  Ráno nás opět přivítalo sluníčko a nádherné teplo, když jsme absolvovali první ranní výběh a někteří výjezd na bruslích  po prázdné kolonádě. Po vydatné snídani jsme absolvovali první trénink na pláži a musím celou skupinu moc a moc pochválit, protože odváděla krásné výkony. Odpolední volný fartlek po pobřeží moře nám jen trošičku zhořkl, když při návratu zjistily Lada a Žeňa, že si někdo vypůjčil nenávratně jejich maratonky. Takže zítra vzhůru do sportu a musím holky obout, aby mohly kvalitně odtrénovat. Nicméně taková prkotina nás nemůže rozházet a už se těšíme na další dny, když dnes v noci doplní skupinu ve složení Lada Pejchalová, Žeňa Murnych, Luca Šarafínová, Klára Klementová, Domča Salčáková, když po absolvování náročné zkoušky z Angličtiny se o den zpozdila Johana Mičánková, která přes Amsterdam přiletí do Alicante okolo 23.00 hod.  

  Během týdne se připojí naši výborní kamarádi z Trenčína a tak Milan Sulety se skupinou se už těší na společné tréninky a výlety do okolí.

  Nálada je zatím naprosto skvělá s jsem přesvědčen, že toto soustředění všechny posune výše a dále.

Všichni posíláme moc pozdravů domů!!!

Benidormský zpravodaj Čiba

Další foto zde.

 

11.03. 2018, 19:08


Copyright © Cibasport.cz 2011