Běžecký pohár se přesunul do Brna

V sobotu 17.2.2018 se v Modřicích sešli běžci všech kategorií, aby se poprali se silniční tratí na Modřickém poháru. Mrazivé počasí běžcům moc nepřálo a tak i počty zúčastněných tomu odpovídaly. Mezi žákyněmi doběhla Marta Klobásková na 5. pozici. Kuba Urbánek skončil v žactvu těsně pod stupni vítězů na 4. místě. V mladším žactvu si výborně vedl Šimon Lopour, který vybojoval stříbrnou pozici. Ve stejné kategorii se představil ještě Mayáš Urbánek a v mladších děvčatech Dáša Peštová. V přípravce se na start svého závodu postavili ještě Valerie Jakubcová, Bára Bezděková, Maruška Habivovič, Filip Šiška, Matyáš Černý a Aleš Máca.

Příštím závodem se seriál přesouvá do Starého lískovce na Běh kolem Myslivny, který proběhne v sobotu 10.3. Věřím, že se tam sejdeme v mnohem větším počtu.