Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Poslední test žactva před HMČR v Ostravě - aktualizováno

Takřka celá sestava, která by měla startovat na HMČR odjela na poslední závod před mistrovstvím ČR na závody do Ostravy a ponurá atmosféra závodu a týdenní výpadek jarních prázdnin nepřinesl nějaké zázračné výsledky.

Skoky přinesly dvě vítězství, když hned v první disciplíně skoku dalekého se postupně prosazovala do vítězné podoby Terka Myšková, která posledním pokusem předvedla 505cm a vyhrála. Poslední pokus vynesl bronz i Domči Salčákové, která překonala 5m hranici posledním pokusem o dva centimetry, když obě holky se trápily s technikou. Výšku jsme měli výrazně obsazenou a celý závod byl bez náboje a utrápený, když rozhodně výkony nebyly špatné a tak nejlépe se dařilo Lucce Šarafínové, která obsadila 3.místo výkonem 157cm. Hned za ní se protrápila ke stejnému výkonu Klára Klementová a bylo z toho 4.místo a další dvě holky obsadily 5.a 6.místo, když lepší pokusy měla Dominika Salčáková a Paťa Augustinová si vytvořila výkonem 154cm nejlepší letošní výkon, když účast na HMČR ji těsně unikne. V kategorii žáků jsme měli pouze jednoho zástupce Radima Mlečku a ten jako favorit nezklamal a i když jeho skoky byly také dost utrápené tak zvítězil výkonem 173cm, když  jeden pokus na výšce 180cm byl dost nadějný.

Č

Sprinteři z Pokecovi Bandy zůstali za osobáky jen lehce, což se po jarních prázdninách a lyžácích dalo očekávat. Nicméně Jenda Ondráček zvítězil na 150m a potvrdil tak svoji vedoucí pozici v ČR a za osobákem zůstal jen 9 setin sekundy! Na překážkách zaostal oproti svému nejlepšímu výkonu necelé 2 desetiny sekundy a doběhl 2. Terka Slavíčková se držela 2 desetinky za svými osobáčky jak na 60m překážek, tak na 150m a celkově doběhla na 3. respektive 8. místě. Marta Klobásková v letošní sezóně co start to osobák a ani v Ostravě na trati 800m, kde testovala svoji rychlost do patnáctistovky, tomu nebylo jinak, čas 2:30,99 znamenal 7. místo.

JP 

Gratulujeme. 

Výsledky najdete zde... 

21.02. 2018, 07:03


Copyright © Cibasport.cz 2011