Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Poslední test žactva před HMČR v Ostravě - aktualizováno

Takřka celá sestava, která by měla startovat na HMČR odjela na poslední závod před mistrovstvím ČR na závody do Ostravy a ponurá atmosféra závodu a týdenní výpadek jarních prázdnin nepřinesl nějaké zázračné výsledky.

Skoky přinesly dvě vítězství, když hned v první disciplíně skoku dalekého se postupně prosazovala do vítězné podoby Terka Myšková, která posledním pokusem předvedla 505cm a vyhrála. Poslední pokus vynesl bronz i Domči Salčákové, která překonala 5m hranici posledním pokusem o dva centimetry, když obě holky se trápily s technikou. Výšku jsme měli výrazně obsazenou a celý závod byl bez náboje a utrápený, když rozhodně výkony nebyly špatné a tak nejlépe se dařilo Lucce Šarafínové, která obsadila 3.místo výkonem 157cm. Hned za ní se protrápila ke stejnému výkonu Klára Klementová a bylo z toho 4.místo a další dvě holky obsadily 5.a 6.místo, když lepší pokusy měla Dominika Salčáková a Paťa Augustinová si vytvořila výkonem 154cm nejlepší letošní výkon, když účast na HMČR ji těsně unikne. V kategorii žáků jsme měli pouze jednoho zástupce Radima Mlečku a ten jako favorit nezklamal a i když jeho skoky byly také dost utrápené tak zvítězil výkonem 173cm, když  jeden pokus na výšce 180cm byl dost nadějný.

Č

Sprinteři z Pokecovi Bandy zůstali za osobáky jen lehce, což se po jarních prázdninách a lyžácích dalo očekávat. Nicméně Jenda Ondráček zvítězil na 150m a potvrdil tak svoji vedoucí pozici v ČR a za osobákem zůstal jen 9 setin sekundy! Na překážkách zaostal oproti svému nejlepšímu výkonu necelé 2 desetiny sekundy a doběhl 2. Terka Slavíčková se držela 2 desetinky za svými osobáčky jak na 60m překážek, tak na 150m a celkově doběhla na 3. respektive 8. místě. Marta Klobásková v letošní sezóně co start to osobák a ani v Ostravě na trati 800m, kde testovala svoji rychlost do patnáctistovky, tomu nebylo jinak, čas 2:30,99 znamenal 7. místo.

JP 

Gratulujeme. 

Výsledky najdete zde... 

21.02. 2018, 07:03


Copyright © Cibasport.cz 2011