Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Beskydská laťka s premiérou Lady Pejchalové!!!

   Neskutečně rychle proběhl kontakt mezi jedním z největších talentů české výšky Ladou Pejchalovou a mnou, když třetí dorostenka MS z Kolumbie, čtvrté z ME juniorek a páté z MS juniorek s osobním rekordem 190cm ihned po závodech v Hustopečích se rozhodla navázat spolupráci se mnou. Slovo dalo slovo a tak do Třince na Beskydskou laťku jsem již nastupoval v roli trenéra vedle Lady a samozřejmě, že se skupinou velmi nadějných žákyň, které se dozvěděly až na vlakovém nádraží v Třinci s kým budou mít možnost v dalším období trénovat.

   V dopoledních ranních hodinách proběhl závod žákyň v hokejové hale Verk aréně a před prázdnou a studenou halou předváděly holky pěkné skoky, když vítězství si odnesla Domča Salčáková výkonem 156cm, když jen velice lehce shazovala 159cm. Hned za Domčou skončila Luca Šarafínová výkonem 151cm, když předváděla vynikající skoky a jen velice lehce padala laťka na 156cm. Na čtvrté příčce skončila Paťa Augustinová shodným výkonem 151cm a také měla v promrzlé hale smůlu na výšce 156cm, když stejný výkon zaznamenala i Klárka Klementová, ale hodně nevyrovnané pokusy ji odsunuly na 6.místo, ale některé pokusy jasně ukazují možnosti nad 160cm.

  Velká výzva přišla do dalších roků pro mně i pro Ladu a tak samozřejmě toto spojení rozčeřilo atletickou veřejnost a tak samotný závod zcela logicky proběhl v rozpoložené atmosféře a tak výkon 175cm určitě neodpovídá zdaleka možnostem které v Ladě jsou, ale nicméně skoky na výšce 180cm jasně naznačují už nyní možnosti okolo výšky 188cm a pro mně bylo velmi důležité poznání, že Lada se výborně porvala s rozhodnutím vstoupit do velké černé díry a její přístup mně přesvědčil, že spolupráce přinese ovoce. Halová sezóna bude za chvíli končit a tak Lada bude absolvovat poslední dva závody Brněnskou laťku a HMČR žen a potom již zahájíme s celou skupinou přípravu na letní sezónu ve španělském letovisku Benidormu.

  Tak vzhůru do další určitě velmi zajímavé výzvy, když jsem plně přesvědčen, že celá skupina vedle takového talentu poroste velmi rychle vzhůru a Lada se v brzké době zařadí mezi světovou výškařskou elitu, kam naprosto jasně patří.

Č       

Výsledky závodu najdete zde...

Lada na výšce 180cm zde...

 

01.02. 2018, 07:07


Copyright © Cibasport.cz 2011