Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Další náročný víkend v Ostravě - Aktualizováno

  Sobota patřila na otevřeném přeboru Moravskoslezského kraje starším kategoriím a tak v zaplněné hale se představili i naši. Je vidět, že se pomalu dostáváme do formy a tak dnes i když zdaleka ne fit se přibližuje v trojskokanském sektoru dvanácti metrové hranici Mičina, když dnes měla již tři platné pokusy a nejdelší měřil 11,73m. Poprvé se postavila do trojskokanského sektoru Žeňa Murnyk a také poprvé si vyzkoušela trojskok a hned z toho byl výkon 10,54m a po několika trénincích zcela jistě její výkon půjde daleko za 11m. Juniorka Petra Fritschová dnes předvedla výkon 10,56m.

Další výkony zhodnotí osobní trenéři.

Č

Na start 800m se postavil Michael Auda a i když mu v závěru lehce došly síly, byl z toho osobák za 2:04min.

VK

Mezi juniory z Pokecovy Bandy se představil Filip Zeman, který si výrazně posunul osobák na 200m, až k hodnotě 22,78s, ale na 60m bohžel "ulil" start a tak místo výkonu mu ve výsledcích svítil nápis DQ (diskvalifikace). Eliáš Urban se letos věnuje více skoku dalekému a v Ostravě předvedl výkon 654cm a dva minimální přešlapy byly určitě za hodnotou 680cm! Na dvoustovce pak Eliáš zvládnul 22,76s, ale po vyběhání bude tento výkon určitě výrazně lepší. 

V dorostu jsme měli 4 zástupce. Dva velmi kvalitní osobní rekordy si vyběhal Vojta Smutný - 60m za 7,45s a 200m za 23,26s a tímto výkonem si jasně řekl o nominaci na MČR! Marek Celfr po náročných přípravách školního plesu a minimálním spánku předvedl slušných 60m za 7,61s, ale na 200m se již projevila velká únava a tak čas 24,58s půjde dalším závodem rychle dolů.. Štěpán Prokeš se sžívá s novým tréninkem a tak výkony jsou pod jeho očekáváním, dálka 5,08m, 60m 7,81s a 200m 24,78s. A ještě po zkouškách přijela do Ostravy Adélka Neužilová, která proběhla dvoustovku za kvalitních 26,80s.

JP

Dnes nás čeká neskutečný maraton, když na start se postaví starší i mladší žactvo a počet přihlášených je alarmující a rozhodně časový pořad se hodně výrazně protáhne do nočních hodin a naše takřka čtyřicítka nominovaných by se měla v mnoho případech prosadit na stupně vítězů.   

VK

 

výsledky závodu najdete zde...

21.01. 2018, 06:12


Copyright © Cibasport.cz 2011