Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Další náročný víkend v Ostravě - Aktualizováno

  Sobota patřila na otevřeném přeboru Moravskoslezského kraje starším kategoriím a tak v zaplněné hale se představili i naši. Je vidět, že se pomalu dostáváme do formy a tak dnes i když zdaleka ne fit se přibližuje v trojskokanském sektoru dvanácti metrové hranici Mičina, když dnes měla již tři platné pokusy a nejdelší měřil 11,73m. Poprvé se postavila do trojskokanského sektoru Žeňa Murnyk a také poprvé si vyzkoušela trojskok a hned z toho byl výkon 10,54m a po několika trénincích zcela jistě její výkon půjde daleko za 11m. Juniorka Petra Fritschová dnes předvedla výkon 10,56m.

Další výkony zhodnotí osobní trenéři.

Č

Na start 800m se postavil Michael Auda a i když mu v závěru lehce došly síly, byl z toho osobák za 2:04min.

VK

Mezi juniory z Pokecovy Bandy se představil Filip Zeman, který si výrazně posunul osobák na 200m, až k hodnotě 22,78s, ale na 60m bohžel "ulil" start a tak místo výkonu mu ve výsledcích svítil nápis DQ (diskvalifikace). Eliáš Urban se letos věnuje více skoku dalekému a v Ostravě předvedl výkon 654cm a dva minimální přešlapy byly určitě za hodnotou 680cm! Na dvoustovce pak Eliáš zvládnul 22,76s, ale po vyběhání bude tento výkon určitě výrazně lepší. 

V dorostu jsme měli 4 zástupce. Dva velmi kvalitní osobní rekordy si vyběhal Vojta Smutný - 60m za 7,45s a 200m za 23,26s a tímto výkonem si jasně řekl o nominaci na MČR! Marek Celfr po náročných přípravách školního plesu a minimálním spánku předvedl slušných 60m za 7,61s, ale na 200m se již projevila velká únava a tak čas 24,58s půjde dalším závodem rychle dolů.. Štěpán Prokeš se sžívá s novým tréninkem a tak výkony jsou pod jeho očekáváním, dálka 5,08m, 60m 7,81s a 200m 24,78s. A ještě po zkouškách přijela do Ostravy Adélka Neužilová, která proběhla dvoustovku za kvalitních 26,80s.

JP

Dnes nás čeká neskutečný maraton, když na start se postaví starší i mladší žactvo a počet přihlášených je alarmující a rozhodně časový pořad se hodně výrazně protáhne do nočních hodin a naše takřka čtyřicítka nominovaných by se měla v mnoho případech prosadit na stupně vítězů.   

VK

 

výsledky závodu najdete zde...

21.01. 2018, 06:12


Copyright © Cibasport.cz 2011