Čiba Sport

foto prezentace
 

EET pokladna pro vaše podnikání

MARKEETA, nejlepší řešení elektronické evidence tržeb

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Každá pohádka má svůj konec.

 Náš pobyt na horké africké půdě se přiblížil ke konci a tak dnes již pouze ranní balení, krátký trénink, oběd a přesun na letiště.  Předposlední den k nám přijela na návštěvu katarská skupinka a nestačil jsem se divit jak holky zběsile dokázaly uklízet /škoda že k nám nejezdili každý den/. Všichni byli velice překvapeni v jakém překrásném prostředí proběhlo naše soustředí a tak jsme se vydali po pobřeží směrem na pláž se zastávkou v malebné kavárničce. Bohužel, ale neši kamarádi neměli štěstí, aby se pokochali pohledem na velryby, když my jsme na ranním tréninku na pláži byli opět v blízkosti velryb a tak proběhlo naše rozloučení s tímto úžasným tvorem. Přesto byli všichni unešení nádhernou procházkou po pobřeží Gansbaai a překrásnou pláží. Po příjemně stráveném odpoledni, jsme připravili malé pohoštění na terase, když velký aplaus sklidily palačinky od holek a na večer se vydali kamarádi z Kataru domů do Stellenboshe.
Nicméně tři týdny utekly jako voda a naše pohádka napsala svůj konec, když poslední kapitolu napíšeme při cestě v letadle z Kapského města do Johannesburgu, dále do Madridu a v sobotu dosedneme před polednem na vídeňském letišti a hned přistaneme v tvrdé realitě. 

Vzhledem k tomu, že čas běží nekompromisně rychle a rok je jako blesk na nebi, tak už dnes se těším, jak budu za chvíli balit kufr a já se určitě budu vracet na toto překrásné místo, kde budu opět prožívat svoji novou pohádku.

 Všem posíláme poslední pozdravy z JAR a zítra na viděnou v Brně.

Poslední fotky najdete zde...

01.12. 2017, 05:20


Copyright © Cibasport.cz 2011