Čiba Sport

foto prezentace
 

EET pokladna pro vaše podnikání

MARKEETA, nejlepší řešení elektronické evidence tržeb

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Podvečer v Gansbaai s hravou velrybou.

  Pátek byl ve znamení dopoledního výletu Sládečků za lachtany na ostrov a po čtyřech hodinách plavby přijeli plní dojmů, když měli velké štěstí a během plavby viděli žraloky, delfíny, tučňáky a vrcholem byly velryby v blízkosti lodi. Samozřejmě, že největší ostrov lachtanů na světě, kde se nachází padesát tisíc lachtanů byl závěrečnou třešničkou na dortu.

Holky měly klidový režim díky menším zdravotním neduhům a tak já se vydal do mé oblíbené kavárničky na kafčo a odpoledne proběhlo opalování. A na večer jsem se vydal po pobřeží Gansbaai na cca 3km vzdálenou pláž a s překrásným západem slunce jsem si vychutnával nádhernou přírodu, když zhruba po hodině chůze jsem zahlédl několik velryb a jedna měla mimořádně  hravou náladu a dováděla v blízkosti pobřeží a tak asi hodinu do západu sluníčka jsem pozoroval neuvěřitelné kousky tohoto několika tunového kolosu a tak jsem se vracel do našeho domku za hluboké tmy.

  Dnes již teploty budou dosahovat 30 stupňů a my máme na dopoledne objednanou projížďku na historickém parníku po slepém rameni s barbekju  koupáním.
Takže vzhůru za dalším dnem krásných zážitků.

Č 

Opičky na cestě můžete vidět zde..

Skotačící velryba je tady...

Ještě jednou velryba zde...

Další fotky najdete zde...

25.11. 2017, 05:06


Copyright © Cibasport.cz 2011