Čiba Sport

foto prezentace
 

EET pokladna pro vaše podnikání

MARKEETA, nejlepší řešení elektronické evidence tržeb

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Ve Stellenbosh jsme měli krásný den.

Náš pobyt se přehoupl do druhé půle a po několika dnech deštivého a chladnějšího počasí se na nás opět začalo usmívat sluníčko a teploty se do konce našeho pobytu vyšplhají přes 30 stupňů.

Na čtvrtek jsem se domluvil s mým kamarádem trenérem ze Slovenska Lubošem Benkem, který již delší dobu trénuje v Kataru a který je ve Stellenbosh na soustředění se svým svěřencem, že se potkáme a udělám společný trénink. Nakonec z toho byl pro nás pouze výlet, protože Mičina si lehce podvrtla na pláži kotník a Luca, která roste před očima jak z vody má bolesti paty a tak na doporučení týmového doktora jsme zvolili klidový režim.

  Nicméně jsme prožili nádherný den a tak po cestě do Stellenbosh po překrásném pobřeží jsme narazili na skupinu skotačících opiček a po příjezdu jsme se potkali s Lubošem u stadionu v posilovně. Pohled na stadion mně překvapil, když avizovaná oprava  stadionu se  stala kompletní přestavbou na zcela nový stadion a za rok již budeme trénovat na úplně novém moderním stadionu.  Po přivítání jsme vyrazili celá skupina do centra a já s Lubošem jsme sedli do mé oblíbené kavárny a dvě hodiny jsme měli o čem vykládat. Po dvou hodinách jsme se opět všichni sešli a jeli jsme do blízkého vinohradu, kterých je v okolí Stellenbosh neskutečné množství a tak Luboš nám ukázal jiný než  který pravidelně navštěvuji já a byl opravdu malebný. Jak jinak než je v Africe zvykem se o nás starala příjemná obsluha a tak jsme strávili nádherné odpoledne s výbornými pochutinami a ochutnali jsme fantastické vzorky vín v překrásném prostředí.

   Všechno tak strašné rychle uteklo, že jsme ani nestihli návštěvu botanické zahrady a tak jsme se vydali zpět do našeho příbytku na břehu Atlantiku. Holky měly hlad a tak jsme se zastavili v Hermanusu a během posezení na kávičce se v moři objevilo úplně u břehu velké hejno delfínů a tak jsme další den zakončili nádhernou podívanou.  

Všechny moc zdravíme.

Č

Dolší foto zde....

 

24.11. 2017, 05:30


Copyright © Cibasport.cz 2011