O víkendu se běhalo v Jehnicích i ve Vyškově

V pátek 17. listopadu začal prvním závodem letošní sezóny Brněnský běžecký pohár. V Jehnicích se sešla spousta běžců a mezi nimi i naši reprezentanti. Mezi mladšími žáky bojoval Matyáš Urbánek a v konkurenci 33 závodníků vybojoval slušný střed a kilometrovou trať zaběhl za 4:27. Ve starším žactvu se představili Kuba Urbánek a Marta Klobásková. Kuba doběhl na 3. místě v čase 5:11. Marta v čase 5:56 obsadila 5. pozici. V hlavním závodě na 5km se na start postavil dorostenec Michal Auda. V konkurenci téměř tříset běžců doběhl na třetí pozici!

V sobotu proběhl už tradiční Vyškovský Mikulášský běh. Tady jsme měli dva zástupce a to Martu Klobáskovou, která závodila i o den dříve a Filipa Zemana, který v rámci sprinterské přípravy absolvoval trať 2,7km za 10minut a obsadil 10. místo. Martě se dařilo podstatně víc a tak se na trati 1,8km mohla radovat z 2. místa a času 6:29.