Čiba Sport

foto prezentace
 

EET pokladna pro vaše podnikání

MARKEETA, nejlepší řešení elektronické evidence tržeb

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Steaková sobota, nové přírůstky do skupiny a zalarmoval jsem ochranku.

 Sobotu opět zalilo Gansbaai sluníčko a hned na 7.00hod. jsem odvezl oba Sládečky na potápění se ke žralokům, když celé dopoledne trávili na moři a v kleci se potápěli k bílému žralokovi.

My jsme odjeli na trénink na místní stadion a hned po příjezdu jsem se chtěl dostat v přilehlé budově na záchod. Nicméně po stisknutí kliky se ozval dost nepříjemný zvuk a siréna houkala až do příjezdu ochranky, která byla naprosto v pohodě a po vysvětlení jsme se zasmáli a bylo vše vyřešeno. Za krátko na to se začali shromažďovat davy fotbalistů na turnaj a tak jsme trénovali s publikem a hned se k holkám připojili dva malý černoušci a mimochodem velice šikovní, když celý trénink absolvovali s námi.
Vzhledem k tomu, že je dnes sobota, tak jsem na oběd připravil steaky a s pomocí holek vzniklo neskutečné kulinářské dílo a všichni jsme se nacpali na prasknutí a za takový oběd by se rozhodně nemuseli stydět ve vyhlášených restauracích.

Víkend se pomalu přehoupne do dalšího týdne a tak na zítra se připravujeme na dva divy světa a to Stolovou horu, Mys dobré naděje a na doporučení kamaráda J.P. budeme absolvovat okruh autobusem po Kapském městě a mořské akvárium. Takže rozhodně se máme na co těšit.

Přiblížil se večer a holky chytly slinu a předvedly nám palačinkovou šou a rozhodně se bylo na co dívat!!!

Č   

přidány fotky zde...

18.11. 2017, 15:00


Copyright © Cibasport.cz 2011