Čiba Sport

foto prezentace
 

EET pokladna pro vaše podnikání

MARKEETA, nejlepší řešení elektronické evidence tržeb

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Africká pohádka se skotačícími velrybami.

  První plnohodnotný den jsme měli hned plný neskutečných zážitků, když hned ráno jsme se vydali na nákup základních potravin na náš dlouhodobý pobyt. Po cestě jsme se zastavili v naší tradiční kavárničce Finbosh, kde jsme si dali výbornou snídani a jako vždy na nás obsluha byla neskutečně vlídná a tak hned vše chutnalo ještě lépe.

Po zakoupení nezbytných karet s mobilními daty jsme během chvilky naplnili nákupní košíky a vydali jsme se zpět do našeho domečku na břehu moře. Po vybalení  nákupu jsme si sedli na chvíli na terasu a kde se vzaly tu se vzaly dvě obrovské skotačící velryby a celá naše grupa se neskutečně radovala z tohoto fantastického zážitku, když hlavně psycholožka Zdeňka Sládečková si tuto pohádku opravdu užívala z plných plic. Zhruba dvouhodinové představení pomalu končilo a Luca s Mičinou se šly projít k moři, které je od naší perníkové chaloupky cca třicet metrů, když po návratu nám holky ukázaly neskutečné fotky, kde Luca stojí pět metrů od pózujícího lachtana, který je s ledovým klidem pozoroval.
Po krátké polední pauze jsme se vydali pod dohledem doktora výpravy Petra Sládečka /mimochodem vynikající parťák a chirurg/  na trénink na nedalekou pláž a asi po dvou kilometrech jízdy po pobřeží jsme museli zastavit, protože zaplněné pobřeží přihlížejících pozorovalo ve vzdálenosti od pobřeží asi dvaceti metrů čtyři obrovské velryby a tak samozřejmě jsme si tento zážitek nemohli nechat ujít.  Po zaparkování našeho minibusu na který jsem si velmi rychle navykl, jsme se vydali cca 2,5km po překrásném pobřeží na vzdálenou pláž a aby nám cesta do tréninkového místa lépe ubíhala, tak nás doprovázeli další dvě velryby. Trénink na písčité pláži proběhl jak vždy ve velké pohodě a Petr /rozumí se doktor/  si šel probádat místní jeskyně, kterých je u  pobřeží několik.

Ani jsme se nenadáli a byl tady večer a pozvání od mého výborného kamaráda J.P. k němu domů na posezení u krbu a samozřejmě na jeho výbornou kuchyni. Po příjezdu k jeho domu nás čekala opět pohodová společnost a na návštěvě měl velmi sympatický pár z Německa, když  celý večer probíhal ve fantastické atmosféře a hromada špízů různých druhů, steaky a další neskutečně naložené masénka podtrhly nádherný zahajovací den na Africkém kontinentě.

Fotky najdete zde...

 

I love Africa!!           

Č

16.11. 2017, 05:49


Copyright © Cibasport.cz 2011