Čiba Sport

foto prezentace
 

EET pokladna pro vaše podnikání

MARKEETA, nejlepší řešení elektronické evidence tržeb

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Závěr základní části soutěže družstev mladšího žactva

Včera se na "Morendě" konalo 4. kolo soutěže družstev mladšího žactva. Družstava děvčat nastoupila téměř v kompletní sestavě a i přes ne moc příznivé disciplíny  se jim velmi dařilo. "A" družstvo opět s přehledem zvítězilo a tím jen potvrdilo, že do krajského finále postupuje oprávněně. "B" družstvo mělo pár omluvenek, ale i tak projevilo velkou bojovnost. Pro postup potřebovalo skončit nejhůř 2., což nebylo úplně nereálné a ještě před závěrečnýma štafetama mělo naději. Nicméně i přes veškerou snahu skončily děvčata na 3. místě, což není vůbec špatný výsledek, ale na postup do finále to nestačí.

Družstvo hochů vlítlo do závodu opravdu s plným nasazením a hned v bězích na 60m vybojovali 5 finálových pozic. Postupem času přidávali bod po bodu a nakonec vybojovali slušné 3. místo a měli by rovněž postupovat na finále Jihomoravského kraje, které se koná 21. září ve Znojmě.

Všichni závodníci zaslouží pochvalu a už se těšíme jaké výkony předvedou příští týden na Evropských ateltických hrách mládeže.

VK

08.09. 2017, 13:41


Copyright © Cibasport.cz 2011