Čiba Sport

foto prezentace
 

EET pokladna pro vaše podnikání

MARKEETA, nejlepší řešení elektronické evidence tržeb

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Mladší žactvo bojovalo v Blansku na 3.kole.

    Za krásného atletického počasí se uskutečnilo v Blansku 3.kolo družstev mladšího žactva a bylo vidět, že se blíží konec školního roku a hodně dětí dalo přednost školním výletům před závodem, což rozhodně není dobrá vizitka.

  Nicméně naše družstva i když oslabená předvedla dobré nasazení a dívky JAC „A“ zcela jasně zvítězily a JAC „B“ bohužel obsadilo 3.místo o jedenáct bodů, když právě tady nám scházely ty nejlepší závodnice a tím již pravděpodobně „B“ nepostoupí na mistrovství kraje. Družstvo hochů BYAC obsadilo třetí postupovou příčku na mistrovství Jihomoravského kraje a postup si již před posledním kolem zajistili.

Několik výkonů které zde musím vyzvednout, když celkové zhodnocení udělají vedoucí jednotlivých družstev. Výborně se dařilo dívkám ve výškařském sektoru, když první dvě naše dívky v pořadí Tereza Myšková a Domča Salčáková si vylepšily osobáky na kvalitních 148cm, když obě závodnice si připsaly ještě druhá místo a to na 60mpř. Domča za čas 10,81s a Terka v premiérovém oštěpu mladších žákyň výkonem 22,98m. Rozhodně formu má i Verča Jakusidisová, která překonala 143cm a obsadila čtvrté místo, když na 300m distanci doběhla  na čtvrtém místě výkonem 45,45s. Výborně si poradila s tratí 60mpř. Terka Slavíčková, když si vylepšila osobní rekord na 10,18s a jasně zvítězila a navíc doběhla na třetím místě na trati 300m v čase 45,15s. Rozhodně se velice dobře uvedly naše nové posily Zuzka Drápalová, která se bude rychle zlepšovat, když ve výšce překonala 133cm a nebojácně se vrhla na trať 300m, kde vyhrála jasně svůj rozběh výkonem 47,06s a v oštěpu se představila Markéta Klusáčková, která výkonem 20,17m obsadila 4.místo. Určitě pochvalu zaslouží Terka Lachová roč.2006, která po dlouhé cestě z Prahy bojovala ve výškařském sektoru, kde předvedla výkon 128cm a v oštěpu přidala družstvu 4.body za výkon 17,94m. Dobře si vedla i Kristýna Ježková, která doběhla 4. na 800m. Míša Škodová si užila svou premiéru v hodu oštěpem a bylo z toho 5.místo a výkon 18,40m. Velice mladé družstvo kluků předvedlo také několik kvalitních výkonů, když vítězství si vyběhl David Kovář na 60mpř. časem 10,37s a ve výšce se mu tolik nedařilo, kde předvedl výkon 133cm. Ve výšce předvedl Ondra Šlapanský výkon 133cm a obsadil 3.místo, když v oštěpu předvedl 21,73m a byl čtvrtý. V oštěpu předvedl mladý Miluláš Nesvadba výkon 21,21m a vybojoval 6.bodů pro družstvo, když přidal ještě ve skoku vysokém 5.bodů za výkon 113cm. Určitě všichni zaslouží velkou pochvalu za nasazení a bojovnost a všichni kromě nominovaných na LODM už mají od závodů volno, když se sejdeme no posledním 4.kole po prázdninách.

Č

Výsledky ze závodů najdete zde.       

  

09.06. 2017, 06:50


Copyright © Cibasport.cz 2011