Čiba Sport

foto prezentace
 

EET pokladna pro vaše podnikání

MARKEETA, nejlepší řešení elektronické evidence tržeb

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

V Kamposu proběhl den dětí s fantastickou atmosférou!!! Přidány videa.

  V neděli se nám sešly dvě akce a tak vše jsme museli vyřešit, když ráno odjížděly družstva starších žákyň a žáků na druhé kolo do Znojma a tak Vašek Kaňa se postaral o soutěž družstev a já s Honzou Pokorným a samozřejmě s vynikající technickou četou našich starších atletů, jsme odjedli  k našemu partnerovi firmě Kampos připravit dětský den. Nádherné počasí připravilo vynikající kulisu a tak nádvoří Kamposu se výrazně od 13.00 hod. zaplnilo a pro všechny byly připraveny sportovní atletické disciplíny a vynikající občerstvení. 

   V rámci dětského dne proběhl na zmenšeném sektoru i výškařský závod pro žákyně „BABY LAŤKA KAMPOSU“ a tak naprosto neskutečná atmosféra hnala naše vycházející hvězdičky k výborným výkonům, když starší žákyně prvním rokem Luca Šarafínová a Paťa Augustinová se nechaly převést taťkou od Lucky ze Znojma do Kuřimi, aby mohly ukázat svoje umění. Rozhodně holky nadchly zaplněné ochozy a nejen výkony, ale vynikajícími somatotypy, když všechny tři Lucka, Paťa a mladší žákyně Klárka Klementová překonaly 149cm a výrazně si vylepšila osobní rekord Domča Salčáková na výkon 146cm. Jejich vystoupení nadchlo přítomné děti k nevídanému nasazení ve výškařském sektoru a tak holky hodinu  se s nadšením vrhly k výuce skoku vysokého.   

Nicméně velké množství dětí plnilo připravené úkoly na jednotlivých stanovištích, když si vyzkoušely děti vrh koulí, hod kladivem, hod oštěpem, překážkovou dráhu a sprint na 20m. Na jednotlivých stanovištích děti obdržely malé občerstvení, když po absolvování všech stanovišť si všechny dětí opekly špekáčky na připraveném ohništi pod dohledem hasičského sboru, který umožnil podrobnou prohlídku hasičského vozu, policejní auto bylo ve velké permanenci a tak dětí si s radostí  pouštěly houkání a světelné efekty. Velmi pěkné bylo vystoupení vycházející hvězdičky na mini motorkách a skákací hrad byl po celou dobu v permanenci.

Vše podbarvil skvělými písničkami a slovem Luděk Savana z rádia Impuls a tak pochvalné ohlasy na celé odpoledne byly velice pěkné, když majitel firmy Kamposu pan Stanislav Sehnal mne již oznámil, že jsme založili tradici a pokračujeme další roky dále. Navíc po vystoupení našich nadějí začínáme společně připravovat projekt s výhledem startu na OH pod názvem „KAMPOS ROZSVÍTÍ OLYMPIJSKOU NADĚJI“ a jsem si celkem hodně jistý, že tento projekt se stanem v brzké době skutečností, ale samozřejmě  nás ještě čeká hodně tvrdé práce.      

fotky z akce zde...

Lucka v Kamposu...

Paťa v Kamposu....

Klára v Kamposu...

Pokec  v Kamposu...

28.05. 2017, 21:26


Copyright © Cibasport.cz 2011