Běh kolem Myslivny

V sobotu 25. března se konal v pořadí 9. závod Brněnského běžeckého poháru. Na tomto závodě hájilo naše barvy celkem 7 závodníků a nevedlo se jim vůbec špatně. Mezi nejmladšími si nejlépe vedl Michal Soják, který doběh na 3. místě. Kuba Stojan doběhl 15. a Richard Žáček 20. což v celkové konkurenci více než 30ti běžců není vůbec špatné. V kategorii mladších žáků vybojoval Mates Urbánek 15. příčku. Jeho brácha Kuba obsadil ve starším žactvu místo 7. Potom se ke slovu dostali naši dorostenci na 5km trati. Míša Kieselová doběhla ve své kategorii 5. a Michal Auda 4. a 5. absolutně!

Dalším závodem BBP bude závěrečný závod na brněnské přehradě v neděli 2.4. Staruje se už v 9:00 od hotelu Rakovec, tak si přijďte se svými dětmi zaběhat i Vy!