Modřický pohár

V sobotu 4. března se vypravila skupinka běžců do Modřic na 21. ročník běhu ulicemi města. V 9 hodin se na start 1500m dlouhého běhu postavilo starší žactvo a přesto, že spousta běžců byla na MČR, bylo na co se dívat. Naše Aďa Pohlová doběhla na 6. a Kuba Urbánek na 5. místě. O pár minut později se na start postavil i Kubův mlatší bratr Matyáš, který na 1200m dlouhé trati obsadil 15. příčku. Výborně si vedal také naše přípravka, kde jsme měli celkem 5 závodníků. Nejlépe si s 300m tratí poradil Michal Soják, který stylem start-cíl doběhl na 1. místě! Matěj Kiprý doběhl 7. a těsně za ním Adam Popek na osmém místě. Ve stejné kategorii běželi také jejich bráchové a tak Kuba Kiprý doběhl 15. a Štěpán Popek 22. Posledním, pomyslným želízkem v ohni byla naše dorostenka Míša Kieselová. Na ni už čekala trať dlouhé 5km a Míša ji zvládla v čase 22:21min což stačilo na krásné 5. místo. Všem zúčastněným gratulujeme k dosaženým výkonům!