Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Víkendové MMaS souhrnem.

Víkend byl ve znamení mistrovství Moravy a Slezska žactva, dorostu, juniorů a tak udělejme souhrn výsledků našich svěřenců před blížícím se HMČR. Celkový počet dvacet sedm!!! vybojovaných medailových umístění je neskutečně vysoký, když  jsme vybojovali jedenáct titulů mistra Moravy a Slezska, stříbro si na krk pověsili naši šestkrát a bronzové medaile putovaly do našeho oddílu desetkrát. Titulem MMaS se může pochlubit v žákovských kategoriích třikrát Klárka Klementová, když vytvořila ve skoku vysokém nejlepší výkon ČR mladších žákyň, vyhrála 60m.př. a byla členkou štafety na 4x200m, ve výškařském sektoru staršího žactva zvítězila Klára Krejčiříková a Radim Mléčka a poslední žákovský titul vybojovala na trati 150m Dominika Miková. V dorostenecké kategorii zvítězili v nejlepších výkonech ČR Johana Mičánková v trojskoku, Eliáš Urban na 400m a štafeta na 4x200m. Poslední dorostenecký titul přidala ve skoku vysokém Lucie Sedláčková. V juniorech získala titul Iva Reicheltová v trojskoku. 

Před blížícím se HMČR  dorostu a juniorů v Ostravě máme rozhodně několik medailových ambicí, když největší naději má podle tabulkového postavení Johana Mičánková, která vede průběžné tabulky o čtyřicet centimetrů. Další dva borci okupují druhá místa v průběžných tabulkách a tak Urban Eliáš by měl bojovat na trati 400m o přední pozice a velkým překvapením je výkon a hlavně průběžné  umístění v trojskoku Tomáše Mezlíka. V trojskokanském sektoru juniorek by měla zasáhnou na medailové pozice Iva Reicheltová a dorostenka Zahradníčková v koulařském sektoru. Rozhodně na ty nejvyšší mety musí pomýšlet dorostenecká štafeta na 4x200m, kde určitě trenér Pokec bude očekávat i atak na rekord ČR. Vysoké postavení v tabulkách těsně pod stupni vítězů mají v současnosti Lucie Sedláčková ve skoku vysokém a Martin Vensbauer na 400m. Celkově by se na HMČR mohlo představit až čtrnáctka našich závodníků a to je rozhodně velmi vysoké číslo. Bohužel, ale ze zdravotních důvodů nebude v hale startovat reprezentant Matěj Beneš, který by jistě bojoval o medailové pozice a tak si počkejme na závody na dráze.

Na HMČR žactva v Praze nebudeme mít  tak silné zastoupení, ale rozhodně ambice na medailové umístění má ve výškařském sektoru Klára Krejčiříková a Míša Horváthová, když je doprovodí na zkušenou teprve dvanáctiletá!!! mladší žákyně Klára Klementová. Na oválu se objeví Dominika Miková a šanci na start má zatím ve výškařském sektoru Radim Mléčka a pravděpodobně postavíme štafetu na 4x200m.
Na Hustopečském skákání se blýskl zatím náš člen oddílu Martin Heindl, když překonal výšku 223cm a obsadil sedmé místo.

Všem nominovaným na HMČR přejeme mnoho úspěchů na vrcholu halové sezóny.

Č

 
 

05.02. 2017, 07:36


Copyright © Cibasport.cz 2011