Na MMaS vynikající výkony dorostenky Mičánkové a Urbana - sedmnáct!! medailových umístění pro naše barvy!!!

V Ostravě pokračoval po žákovských přeborech i mistrovství Moravy a Slezska všech kategorií a naši předváděli výborné výkony. Nejkvalitnější výkon předvedla dorostenka Johana Mičánková, když zúročila konečně přípravu v Africe a výkonem 11,84m se vyhoupla takřka o půl metru do čela průběžných tabulek ČR a hlavně její  lehce přešlápnuté pokusy byly daleko za hranici 12m. Tímto výkonem porazila i všechny juniorky a mezi ženami obsadila druhé místo. Ve stejném sektoru získala titul ještě členka našeho oddílu Iva Reicheltová za výkon 11,82m a osobák si vylepšila prvnímrokem mezi juniorkami  Petra Fritschová na 10,94m a obsadila 4.místo. Výrazně si ve stejném sektoru vylepšil osobní rekord dorostenec Tomáš Mezlík na 13,22m a obsadil druhé místo, když tento výkon znamená i druhé místo v průběžných tabulkách ČR a navíc proběhl 60m př. v osobním rekordu 8,36s a obsadil 3.místo. Další velmi kvalitní výkony předvedli sprinteři na trati 400m, když dorostenec Urban Eliáš prolétl tuto trať v nejlepším českém výkonu 50,06s, ale souběžně na Přeboru Prahy byl jeho výkon překonán a tak Eliáš se určitě na HMČR porve o prvenství, ještě navíc vylepšil osobní rekord na 200m 22,75s a obsadil druhé místo, když za ním doběhl Luděk Matoušek za 23,24s. Velkým překvapením jsou výkony teprve prvoročáka mezi dorostenci Martina Vencbauera, který si vylepšil osobní rekord na výborných 51,74s a doběhl na druhém místě, když na 60m po zaspaném startu doběhl na 3.místě v čase 7,30s. Na stejné trati doběhl hned za Martinem v osobním rekordu Franta Faltýnek v čase 7,33s. Mezi juniory se stále zlepšuje naše nová posila ve sprinterské skupině Pokece Filip Zeman, když 60m proběhl za 7,36s a obsadil 4.místo, když na 200m tratí vylepšil osobák na 23,11s. Ve skoku vysokém dorostenek zvítězila Lucie Sedláčková výkonem 161cm, když bronzovou sbírku rozšířili junioři Filip Slouka ve skoku dalekém vylepšením osobního rekordu na 644cm, Vojta Jahoda na 60m př. za výkon 8,74s., na 3000m překvapivě doběhl na bronzu Gabriel Štěpánek v čase 9:20.51 a sérii bronzu zakončila Eliška Zahradníčková ve vrhu koulí výkonem 13,34m.
Závěrečné štafety podtrhly medailovou žeň, když dorostenci ve složení Urban, Matoušek, Vencbauer a Faltýnek zvítězili o parník a zůstali těsně za rekordem ČR a bronz si vyběhla štafeta juniorů ve složení Zeman, Slouka, Mezlík a Jahoda.

Rozhodně bylo k vidění mnoho dalších kvalitních výkonů a osobních rekordů a tak osobní rekord Michala Audi 2:07,97m má rozhodně svoji kvalitu.

Všem patří velký dík za předvedené výkony.