Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Brněnská laťka uzavřela startovní listinu se závodníky z devíti států!!!

Již jen několik dní zbývá do zahájení 22.ročníku Brněnské laťky 2017 a tak ve středu 8.2. se představí v nákupním a zábavním centru Olympia patnáctka výškařů z devíti států světa.

Hlavním favoritem bude tradiční účastník Brněnské laťka a světových soutěží Jaroslav Bába s osobním rekordem 237cm, který již má ve sbírce úspěchů  3.místo na OH a na HME, když se zúčastnil neuvěřitelných čtyř olympijských her a v loňském roce obsadil 14.místo na OH v Riu. Rozhodně velkým soupeřem pro Jardu budou další účastníci OH z Ria a to reprezentant  z Polska Wojciech Theiner s osobním rekordem 232cm a juniorský MS, dvojnásobný účastník OH, reprezentant Běloruska  Andrey Churyla s osobním rekordem 231cm. Na přední pozice bude útočit i stříbrný z ME Raividas Stanys z Lotyšska s osobním rekordem 231cm a reprezentant Japonska Naoto Tobe, který již překonal hranici světové extratřídy 230cm o jeden centimetr. Na poslední chvíli se nám podařilo obohatit startovní pole o třetího muže průběžných halových světových tabulek Janicka  Klausena z Dánska, který překonal laťku ve výšce 226cm.
Bohatý program v nákupním a zábavním centru Olympia zahájí od ranních hodin soutěže žactva, kde se představí více jak stovka mladých nadějí.

Večerní program vypukne od 18.00 hod., když slavnostní otevření Brněnské laťky provede primátor města Brna Petr Vokřál s náměstkyní hejtmana Jihomoravského kraje paní Taťánou Malou. Čestnými hosty budou účastníci OH v Riu, paní psycholožka atletického týmu Zdeňka Sládečková, pětinásobná účastnice OH v synchronizovaném plavání  Soňa Bernardová a  olympijský vítěz v trapu a pětinásobný účastník OH David Kostelecký.
Celý večer bude v rytmu hudební skupiny Veřejná zkouška.Nenechte si ujít jedinečný sportovní zážitek a přijďte podpořit světové výškaře do nákupního a zábavního centra Olympia ve středu 8.2.2017 od 18.00hod.   

pozvánka rádia Krokodýl na Brněnskou laťku zde

 

01.02. 2017, 07:46


Copyright © Cibasport.cz 2011