Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Horký víkend v JAR přinesl krásné zážitky.

   Mimořádně teplé počasí proběhlo o víkendu, když teploty dosahovaly na sluníčku přes padesát stupňům a tak sluneční paprsky nás trochu více přismahly. V sobotu dopoledne proběhl lehčí trénink a odpoledne jsme vyrazili na procházku do Hermanosu, kde jsme strávili pěkné chvíle u zmrzliny a kafé, když nám k tomu hrál a tančil černošský soubor. Večer jsme byli ze sluníčka unaveni a tak jsme celkem brzko ulehli a spali.
Na neděli dopoledne jsme si rezervovali ve Stanfordu parník a tak hned po snídani jsme na 9.00 hod. vyráželi do přístaviště ve Stanfordu. Celý parník byl jenom pro nás a tak jsme si to pořádně vychutnávali, když přišlo i na grilování místních specialit. Holky využily projížďky na pneumatikách zapřažených za parníkem a následné koupačky a skákání z parníku. Mimořádně krásná příroda v okolí koryta všechny nadchla a po tříhodinové projížďce jsme jeli do našeho domečku. Po příjezdu a krátkém odpočinku jsem připravil výborné steaky a po 15.00 hod. jsme se vydali na místní rodinou safari, kde jsme vzhlédli divoké šelmy.
Náš kamarád J.P. se vrátil z týdenního pobytu v Durbanu a hned jsme domluvili výlet na úterý k potápění ke žralokům a ve čtvrtek na lachtany. Zítra nás pozval J.P. k němu domů na určitě jako vždy skvělou večeři a ráno už vyjíždíme směr Stellenbosh na trénink techniky.

Č

fotky najdete zde..

 

27.11. 2016, 20:09


Copyright © Cibasport.cz 2011