Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Soustředění na Štrbském Plese je u konce.

Pobyt na Štrbském Plese  nám pomalu ale jistě končí a tak dnes ráno nás přivítala při ranním výběhu neskutečně nádherná scenérie vrcholků zalitá sluncem. Poslední ranní výběh někteří přivítali s radostí, ale většina by klidně ještě týden zažila tu ranní pohodu.
Včera proběhl  tradiční závod okolo Plesa a rozhodně všichni přistoupili k tomuto závodu velice zodpovědně a předvedli mimořádně kvalitní časy a nasazení. Mezi dívkami dle předpokladu zvítězila suverénně Míša Gieselová, která zůstala těsně nad hranicí devíti minut. Na druhém místě doběhla cca o patnáct vteřin Adéla Pohlová a velkým překvapením byl čas a třetí místo teprve mladší žákyně a hlavně výškařky Patricie Augustinové, která doběhla těsně za druhou. Borci za to vzali opravdu zhurta a dle očekávání zvítězil Michal Auda ve výborném čase těsně nad 7.30min. Druhé místo bylo překvapivé, když doběhl Urban Eliáš před Adamem France a oba borci byli těsně nad osmi minutami. Rozhodně všichni zaslouží velkou pochvalu za předvedené výkony.

Dnes se vydala celá banda na celodenní túru přes Popradské Pleso a směr chata pod Rysmi.

Rozhodně toto soustředění hodnotím jako vysoce kvalitní a celkový přístup všech byl výborný a tak určitě byl položen dobrý základní kámen směrem k halové sezóně.

Všechny v Brně zdravíme a zítra na viděnou.

Č    

28.10. 2016, 10:18


Copyright © Cibasport.cz 2011