Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Druhý den na MČR to cinklo zásluhou Šípka.

Druhý den na MČR dorostu a juniorů pokračovalo psí počasí a zima a déšť ovlivňoval výkonnost, ale nicméně nasazení všech dokazovalo mnohdy překonávat špatné počasí a byly k vidění kvalitní výkony. Z našeho pohledu bylo velkým překvapením vystoupení Martina Šípka, který mezi juniory vybojoval naprosto nečekaný bronz, když v hustém dešti překonal laťku ve výšce 193cm a obsadil výborné 3.místo. Do trojskokanského sektoru se postavila i zdravotně hendikepovaná Iva Reicheltová a hned prvním pokusem doskočila do vzdálenosti 11,66m a chvíli se zdálo, že tento výkon v tak špatném počasí bude stačit na medaili. Bohužel, ale soupeřky se postupně zlepšovaly a Ivča ač dělala co mohla, tak po třech přešlapech ji viditelně docházely síly a už se nedokázala zlepšit a když se posledním pokusem trefila Brázdilová, tak bylo jasné že Ivča i přes velkou bojovnost obsadí 4.místo.
Přesto vystoupení našich bylo více než úspěšné a ziskem čtyř cenných kovů  a dvěma čtvrtými místy jsme se zařadili mezi nejúspěšnější oddíly v ČR, když hlavně výkony v takovém počasí zaslouží velké uznaní.
Rekapitulace výkonů: 1.místa – Míša Hrubá výška 185cm, Jirka Kučera oštěp 68,54m, 2.místo – Vilém Stráský dálka 681cm, 3.místo – Marti Šípek výška 193cm, 4.místo – Eliška Buchlovská výška 171cm a Iva Reicheltová trojskok 11,66m.

Velká gratulace k předvedeným výkonům.

Č.   

26.06. 2015, 08:00


Copyright © Cibasport.cz 2011