Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

3. den LODM znamenal 3 medaile pro náš kraj.

První dnešní medaili, a hned tu nejcenější, vybojoval Adam Kuchta v hodu oštěpem výkonem 55.70m. Adam se v pruběhu celé soutěže lepšil, 4. pokusem se dostal do vedení a v závěru svůj výkon ztvrdil již zmíněným výkonem. 

Stejně hodnotontou medaili vybojoval Eliáš Urban ve skoku dalekém, když hned prvním pokusem dolétl do vzdálenosti 658cm a celou soutěž nenašel přemožitele. Eliáš absolvoval pouze 4 skoky, protože musel stíhat start na 300m. Ve finálovém závadě na třístovce doběhl na pátém místě úžasným výkonem 35,72s, bohužel ani tak kvalitní čas nestačil na medaili.

Poslední medaili do dnešní sbírky přidala na osmistovce Kristýna Čajková, kdy v kvalitním závodě se držela dlouho na předních příčkách, v závěru lehce propadla na 4. místo, ale našla v sobě ještě dost sil na to, aby se ve finiši dotáhla na soupěřku před sebou a skončila tak na 3. místě.

Poslední námi obsazená finálová disciplína byla výška mladších žákyň ve které se bohužel nedařilo Adéle Minaříkové, když zdolala 135cm. Naše druhá zástupkyně v sektoru Klárka Krejčiříková skákala skvěle, ale oprava na výšce 152cm ji posunula na čtvrté místo a skončila tak těsně za stupni vítězů.

Dnes proběhly ještě rozběhy v překážkových bězích. Největší ambice o postup do finálových běhů měli kluci Tomáš Mezlík a Kuba Petrjánoš, bohužel Kuba se nechal strhnout rychle běžícím soupeřem, dostal blízko překážky a pád ukončil jeho šance na postup. Podobný osud potkal i Tomáše, který si při odrazu na druhou překážku natáhl sval a přožil si podobný pád jako Kuba. Do cíle se tak na překážkách dostal z našeho karje jen Lukáš Punčochář výkonem 10.03s a Viktorka Kalovská za 10,41s, ani jeden výkon však nestačil na finálovou osmičku.

Všem medailistům gratulujeme a těšíme se na zítřejší závěrečný olympíjský den.

20.06. 2015, 07:22


Copyright © Cibasport.cz 2011