Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Závěrečný zpravodaj družstev staršího žactva.

V sobotu proběhlo závěrečné 3. kolo soutěže družstev starších žáků a kluci potvrdili svoji převahu v Jihomoravském kraji, když opět jednoznačně zvítězili a postupují tak bez ztráty bodu na Finále Moravy a Slezska, které se uskuteční v září. Z tohoto finále pak postupují 4. nejlepší týmy na Mistrovství ČR a věřím, že s takto silným týmem tam nebudeme chybět.

Na posledním kole v Hodoníně byli k vidění opět úžasné výkony, když hned v první disciplíně si Tomáš Mezlík posunul osobák na překážkách na 14,10s!, a Eliáš Urban zvítězil na 300m časem 36,03s!  Nejvíce bodů posbíral Kryštof Kašpárek, když skončil 2. na 60m a 300m a na trati 150m zvítězil.

Na 800m naši vytrvalci sbírali zkušenosti, když v extrémně pomalu rozběhnutém závodu se nikomu nechtělo do čela a tak se nedaly očekávat osobáky, Adam Franc skončil 8. a Michael Auda 3.

Naši zranění kluci se pomalu dostávají do formy, když Luděk Matoušek už zvládnul 60m za 7,51s a v dálce přidal 545cm, ve stejných disciplínách Daniel Zvolský 7,80s a 520cm.

Dařilo se i novým posilám Michal Černý skončil 4. ve skoku vysokém, když překonal 160cm a František Faltýnek zaběhl 8,07s na 60m.

Všem gratuluju, přeji příjemné prázdniny a kluci…   … „neusněte“ přes prázdniny, bude spousta mítinků, na kterých se dá závodit, a tréninky přes prázdniny budou také – vše se dočtete na stránkách cibasport.cz.

JP

výsledky zde...

09.06. 2015, 10:46


Copyright © Cibasport.cz 2011