Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Předprázdninový zpravodaj družstev mladších žáků.

Ve čtvrtek skončilo 3. kolo soutěže družstev mladších žáků, které bylo zároveň posledním v tomto školním roce a tak je na čase malá rekapitulace.

Kluci skončili na 1. a 2. kole na 3. místě a na 3. kole vybojovali 2. místo pouhých 6 bodů za družstvem Moravské Slávie. Díky tomu zatím držíme v městské části postupové 3. místo a je vidět, že výkony kluků jdou nahoru, družstvo sílí a určitě by nás všechny potěšilo, kdybychom bojovali ve čtvrtém kole o příčku nejvyšší. Z této pozice bychom měli bez problému postoupit na Finále Jižní Moravy, a jelikož si nemůžeme klást nízké cíle, tak naším cílem bude snaha o probojování se do závěrečného kola, na Finále Moravy a Slezska.

Na třetím kole byl nejúspěšnějším sběračem bodů Adam Kriegel, který získal 18. bodů za 2. místo ve výšce a na trati 60m překážek. Vítězství ve výšce za 154cm získal Martin Stehlík a ještě přídal 6. místo v hodu krikeťákem.  Skvělé výkony předvádí Kuba Kopeček, který se závod od závodu lepší a ve výšce výkonem 130 obsadil 5. místo a hodem dlouhým přes 50m vybojoval v krikeťáku 4. místo.

Pěknými výkony v obtížných disciplínách se představily i naše nové posily. Lukáš Endl skončil 2. v hodu kiketovým míčkem, a ještě získal bodík ve výšce, Kuba Gobo získal 5. místo v hodu krikeťákem a 10. místo trati 300m. Těsně za bodovanou desítkou na trati 300m skončil Petr Jankovský a Lukáš Kiesel.

K vidění byli i další výkony a spousta osobáků, takže kluci děkuji a v září na 4. kole počítám s plnou sestavou a bojem o příčku nejvyšší. Disciplíny budou zase o něco jiné, takže se připravte na 60m, 300m, dálku, kouli nebo 1500m, štafeta na konci je samozřejmostí.

Děkuji, užijte si prázdniny a těším se na společné zápolení v podzimní části sezóny.

Na závěr ještě Informace k prázdninovému režimu, pozorně čtěte stránky cibasport.cz, kde budu průběžně zveřejňovat, kdy a kde se konají prázdninové mítinky, kterých se lze zúčastnit a kdo budete mít zájem trénovat, tak ke konci srpna rozjedeme na ZŠ Horníkova tréninky.

JP

 

výsledky zde...

09.06. 2015, 10:22


Copyright © Cibasport.cz 2011