Předprázdninový zpravodaj družstev mladších žáků.

Ve čtvrtek skončilo 3. kolo soutěže družstev mladších žáků, které bylo zároveň posledním v tomto školním roce a tak je na čase malá rekapitulace.

Kluci skončili na 1. a 2. kole na 3. místě a na 3. kole vybojovali 2. místo pouhých 6 bodů za družstvem Moravské Slávie. Díky tomu zatím držíme v městské části postupové 3. místo a je vidět, že výkony kluků jdou nahoru, družstvo sílí a určitě by nás všechny potěšilo, kdybychom bojovali ve čtvrtém kole o příčku nejvyšší. Z této pozice bychom měli bez problému postoupit na Finále Jižní Moravy, a jelikož si nemůžeme klást nízké cíle, tak naším cílem bude snaha o probojování se do závěrečného kola, na Finále Moravy a Slezska.

Na třetím kole byl nejúspěšnějším sběračem bodů Adam Kriegel, který získal 18. bodů za 2. místo ve výšce a na trati 60m překážek. Vítězství ve výšce za 154cm získal Martin Stehlík a ještě přídal 6. místo v hodu krikeťákem.  Skvělé výkony předvádí Kuba Kopeček, který se závod od závodu lepší a ve výšce výkonem 130 obsadil 5. místo a hodem dlouhým přes 50m vybojoval v krikeťáku 4. místo.

Pěknými výkony v obtížných disciplínách se představily i naše nové posily. Lukáš Endl skončil 2. v hodu kiketovým míčkem, a ještě získal bodík ve výšce, Kuba Gobo získal 5. místo v hodu krikeťákem a 10. místo trati 300m. Těsně za bodovanou desítkou na trati 300m skončil Petr Jankovský a Lukáš Kiesel.

K vidění byli i další výkony a spousta osobáků, takže kluci děkuji a v září na 4. kole počítám s plnou sestavou a bojem o příčku nejvyšší. Disciplíny budou zase o něco jiné, takže se připravte na 60m, 300m, dálku, kouli nebo 1500m, štafeta na konci je samozřejmostí.

Děkuji, užijte si prázdniny a těším se na společné zápolení v podzimní části sezóny.

Na závěr ještě Informace k prázdninovému režimu, pozorně čtěte stránky cibasport.cz, kde budu průběžně zveřejňovat, kdy a kde se konají prázdninové mítinky, kterých se lze zúčastnit a kdo budete mít zájem trénovat, tak ke konci srpna rozjedeme na ZŠ Horníkova tréninky.