Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Iva v Pardubicích doskočila na průběžné druhé místo tabulek ČR v trojskoku.

I přes dost problémové onemocnění, kdy Iva trpí velmi silnou chudokrevností a drasticky nízkou hladinou železa, když doktor na čtrnáct dní zakázal Ivě tréninkovou činnost, jsme si odskočili  na 2.ligu žen  do Pardubic. Vzhledem k přípravě Míši Hrubé na MS do 17let jsme odjeli na víkendové soustředění do Nymburku a Iva pojímá toto soustředění jako intenzivní regeneraci, přesto vzhledem k MU dorostu, jsme vyrazili do Pardubic na druhou ligu žen, když Ivě scházel k nominaci na MU jeden cm. Tento výjezd se i přes výše uvedené zdravotní problémy vyplatil a Iva po sérii přešlapů trefila výborně poslední pokus a dolétla na  11,85m a tímto výkonem se dnes usadila na průběžném druhém místě dorosteneckých tabulek a zatím si vybojovala reprezentační dres na MU dorostu, které se uskuteční příští týden v Trnavě a uzávěrka nominace je zítra. Jinak soustředění probíhá v pohodě i s výborným a hodným parťákem Benem /hodný a hravý labrador Míši/, který bedlivě dohlíží na trénink a rozhodně Míša má dobrou formu, když ze dvou kroků překonala laťku ve výšce 180cm!!!! a která by měla gradovat na MS do 17let v Kolumbii.
Gratulace Ivě k výkonu a snad už i k nominaci na MU, když z mé skupiny budou startovat na MU tři svěřenci a to kromě již zmíněných účastnic VT v Nymburku přibude ještě Jirka Kučera, který zítra bude startovat na mítinku v Polsku.

V Břeclavi na druhé lize se představili v dresu Olomouce naši dorostenci Vilím Stráský, který v dálce předvedl čtyři přešlapy a tak nejdelší opatrný pokus měřil 637cm a znamenal 6.místo a jeho tréninkový kolega Filip Slouka si vylepšil osobák v dálce na 607cm, když shodně překonali ještě výšku 178cm.

 
Č. 

     

     hlídač Ben                                    rozklusání a rozcvička mu nedělá problém

30.05. 2015, 15:38


Copyright © Cibasport.cz 2011