Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean AthleticsMasáže Pokorný

Město Brno

Logo města Brna

Mladší i starší žákyně vítězně v 1.kole družstev

Ve čtvrtek 7.5.se na Laštůvkové konalo I.kolo družstev mladšího žactva a holky JAC Brno zapsaly první dílčí vítězství, když druhou Moravskou Slavii porazily o 28 bodů. Vynikající výkon předvedla Dominika Miková, která zvítězila v běhu na 150m a neuvěřitelným finišem ve štafetě 4x60 zajistila holkám plný bodový zisk /pouze o jednu setinku!!!/. Další vítězství vybojovala ve výškařském sektoru Adéla Minaříková, která se bohužel trápí se zraněným stehnem a ve stejném sektoru si osobáček vyskákala Lucka Jadrná výkonem 135cm.

Družstvo BYAC má určitě oporu v Karolíně Hofrové, která se velice rychle zlepšila především ve sprinterských disciplínách a připisovala družstvu bodíky. Takže další díl bojů nás čeká ve čtvrtek 14.5.na stadionu Moravské Slavie. Děkuji všem holkám i těm nejmladším a gratuluji k předvedeným výkonům.

 

Starší žákyně zahájily svoji pouť v soutěži družstev v sobotu 9.5.ve Vyškově a velice mile mne překvapily, neboť jejich drtivé vítězství o 64.5 bodů před Moravskou Slavii mi vyrazilo dech. Individuální vítězství pro družstvo vybojovaly: Anísa Filali v dálce i na 100m přek., ale bohužel ani tyto výkony nestačily na nominaci pro LODM. Další vítězství připsala v hodu oštěpem Bára Hudcová a v kouli velice mile překvapila Eliška Zahradníčková, která si výkonem 11.11m řekla o nominaci na LODM. I v ostatních disciplínách jsme viděli hezké a bojovné výkony a druhé kolo je na pořadu v neděli 17.5.v Břeclavi.

AN

12.05. 2015, 09:03


Copyright © Cibasport.cz 2011