Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Informace na konec školního roku!!

    Velice rychle se přiblížil konec školního roku, a tak zasílám několik důležitých informací k organizaci dalšího školního roku. 

Byla spuštěna registrace na nový školní rok 2024/2025 a vzhledem k opakující se situaci z loňského roku, kdy jsme museli z kapacitních důvodů nepřijmout velké množství zájemců, tak doporučuji udělat registraci v co nejkratším termínu na odkazu https://www.cibasport.cz/Online-prihlaska-hp , ať se vyhnete zbytečným problémům se zařazením. Vzhledem k dislokaci prostorů a personálního zajištění je nutné registraci udělat do 30.6.2024. 
 Příměstské prázdninové tábory jsou kapacitně takřka naplněné, a tak se budou konat všechny tři turnusy. Pokud máte ještě zájem o účast, tak informace a registrovat se můžete na odkazu https://www.cibasport.cz/zavody/prazdninove-kempy

Vzhledem k organizaci mezinárodního projektu Brněnská laťka Olympia 2024, který bude probíhat od 21.6.do 22.6.2024 s bohatým sportovním vyžitím a s absolutní světovou výškařskou špičkou u nákupního centra Olympia Brno, v pátek 21.6. tréninky odpadají!!!. Na tuto mimořádnou sportovní akci jste obdrželi pozvánku a již nyní se můžete informovat na odkazu  https://brnenskalatka.cibasport.cz   a určitě si nenechejte ujít tuto světovou sportovní událost!!! 

Poslední tréninky v tomto školním roce proběhnou 22.6.2024.

 Za tým trenérů agentury Čiba sport athletic.

 Ctibor Nezdařil

11.06. 2024, 06:58


Copyright © Cibasport.cz 2011