Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Výborná parta holek bojovala v Hodoníně ve 2.lize žen.

  V Hodoníně proběhlo za nádherného počasí 1.kolo družstev 2.ligy žen a naše premiérové vystoupení dopadlo dobře. Výborná parta našich mladých závodnic předváděla nadšené výkony a celkové páté místo z deseti družstev je výborné. Navíc holky vytvořily perfektní partu, která se povzbuzovala a bojovala o každý bodík.

  Výrazné bodové zisky připsaly hostující posily z Trenčína, když nejvíce bodů zapsala u nás trénující Tamara Balajová, která se postupně rozjíždí a zvítězila v trojskoku výkonem 11,82m a ve skoku dalekém obsadila výkonem 561cm druhé místo. Další posila z Trenčína Lívie Hubschová obsadila v trojskoku druhé místo výkonem 11,65m a velkou smůlu měla ve skoku dalekém, když předváděla velmi dlouhé skoky na hranici 6m, ale všechny byly s minimálním přešlapem, a tak jediný měřený zajišťovák o postup do finále 528cm znamenal 4.místo. Výborně si vedla Jitka Nečasová, která doslova šokovala ve výškařském sektoru, když po čtvrtce a během závodu výšky si odskočila na 200m a po návratu si vylepšila osobák na výborných 167cm a na zmiňovaných distancích připsala za osobák na 400m 60,68s tři bodíky. Ve výškařském sektoru se neztratila nejmladší členka družstva Natálka Skálová, když výkonem 157cm obsadila 3.místo a připsala družstvu důležitých 10bodů. Neskutečný třiceti bodový zisk připsaly holky na 1500m ve složení Anička Drochytková, Sophia Curran a Zuzka Štouračová, když shodně doběhly na 2. až 4.místě. Velmi vydařenou premiéru zaznamenala Adéla Mertová, když na 400m př. vyběhla nečekaných 5.bodů. Překvapivě si trojice holek ve složení Sofie Kleisová, Kačka Kopecká a Markéta Kulheimová vybraly nejdelší trať 5km, která byla početně výrazně obsazená, když po doběhu připsaly výborných 11bodů.  Hostující Eliška Dolejšová z Rosic si veze osobák 2:29,66 z 800m a připsala čtyři bodíky družstvu.

Všechny holky zaslouží velkou pochvalu za vytvoření výborné party a předvedené výkony. Už teď se těším na další kolo, které proběhne ve Vyškově 26.5.

Čiba
vedoucí družstva

 

12.05. 2024, 05:36


Copyright © Cibasport.cz 2011