Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Mistrovství Moravy a Slezska v silném větru a chladu.

Ostrava přivítala na Mistrovství Moravy a Slezska všechny kategorie vyjma žactva a výkony výrazně ovlivnil silný točivý vítr a nízké teploty, které se postupně jenom na slunku zvyšovaly.

Nicméně jsme statečně bojovali s nepřízní počasí a s velkou masou startujících. 

Určitě velmi milým překvapením byl výkon Jitky Nečasové, která poprvé nastoupila na 300m př. a bylo z toho druhé místo a kvalitních 45,88s, když tento výkon by ji mohl katapultovat na MČR dorostenek. Povinné vítězství zaznamenali ve velmi složitých větrnostních podmínkách Tamara Balajová ve skoku dalekém mezi ženami, ale s výkonem 561cm určitě nebyla spokojená a stejně tak mezi juniory Honza Bílek, který zvítězil v trojskoku výkonem 12,97m a tento výkon je daleko za jeho možnostmi. V dorostu se pral s točícím se větrem Adam Slavíček a ve  vyrovnané soutěži obsadil výkonem 635cm třetí místo, když poslední pokus s velkým nedošlapem by znamenal při odrazu z prkna vítězství s výkonem zcela určitě přes 660cm a výkon na 100m 11,52s v silném protivětru a čtvrté místo má svoji hodnotu. Poslední medaili vybojoval mezi juniory za výšku 177cm Filip Pavlíček. Čtyři medaile jsou určitě dobrým výsledkem a zcela určitě se výkonnost bude posouvat vzhůru.

 Ale i další naši členové se rvali nejen s nepřízní počasí, a tak další zlepšení letošního výkonu předvedl Lukáš Merta v oštěpu na 46,47m a bylo z toho 5.místo. Stejné umístění a osobák si veze Štěpán Neužil na trati 300m př. za výkon 44,25s. Na 100m trati se stále zrychluje Matěj Růžička, když dnes předvedl 12,85s a na stejné distanci zvítězila ve svém rozběhu Adéla Mertová výkonem 13,67s. Ve vrhačském trojboji se Nele Švábenské dařilo nejlépe v oštěpu, kde předvedla výkon 26,98m.

  Všem gratulace za předvedené výkony v náročných podmínkách.

Č.

 

výsledky ze zvodů najdete zde....

09.05. 2024, 05:50


Copyright © Cibasport.cz 2011