Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Přebor oddílů JAC a BYAC zdevastovalo počasí.

  V sobotu jsme uspořádali tradiční přebor našich oddílů na Palackého vrchu pro všechny kategorie a apríl si s námi opravdu velmi silně pohrál. V přes poledním programu přípravek, které absolvovaly čtyřboj složeném z 60m, dálky, míčku a 400m se naštěstí střídalo sluníčko s lehkými přeháňkami a se silným hodně studeným větrem. To se samozřejmě projevilo na účasti, ale všechny děti  odzávodily s velkým nadšením, a na závěr si nejlepší v jednotlivých kategoriích odnesli ceny. 

   Odpoledne nastoupily kategorie od mladšího žactva výš, a tady prořídlé startovní pole počasí doslova odsoudilo účastníky do role v boji o přežití bez úrazu, když silné dešťové přeháňky, studený vítr o teplotě 5 C a vrchol všeho obstarala  smršť krup, samozřejmě ovlivnila velmi výrazně výkony. Po krupobití a velmi výrazného ochlazení jsme již museli zrušit vrh koulí. Přesto byly k vidění některé kvalitní výkony i když byly znehodnoceny nepovoleným větrem.

Všem organizátorům díky za boj s neuvěřitelnými rozmary počasí a všem sportovcům přeji na dalších závodech výrazně lepší počasí.

 

Výsledky přípravek najdete zde….

Výsledky ostatních kategoriích jsou zde…

22.04. 2024, 06:31


Copyright © Cibasport.cz 2011