Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Mistrovství Jihomoravského kraje v krosu zacinkalo

  V neděli 24. 3. se v rámci seriálu BBP (Brněnský běžecký pohár) konalo v Blansku i Mistrovství Jihomoravského kraje v přespolním běhu. Tento závod byl pro naše družstvo převážně ve znamení bronzových medailí. 

V dorostenkách si pro bronz doběhla zkušená Jitka Nečasová. Trať dlouhou 3 km zvládla za 14:44. Třetí místo získala Zorka Veškrnová v mladších žákyních, když na trati 1 000 m zvolila skvělou taktiku a od samého začátku se držela na druhé příčce. V závěru ji od zisku stříbrné medaile chyběly jen zkušenosti, jelikož Zorka s atletikou teprve letos začíná. Časomíra se zastavila v čase 4:14. Další bronzovou medaili získal v kategorii starších přípravek Matěj Janošík, který zvládl trať 700 m v čase 3:50. 

Mimo mistrovství se běžel i klasický přespolní běh v rámci seriálu BBP, kde bylo vidět i spoustu našich nejmenších atletů. První místo v nejmladších přípravkách získala Terka Paříková, která zvládla svou trať na 200 m způsobem start-cíl a časomíra se zastavila na 1:26. V mladších přípravkách vybojoval bronz Kristián Mazel a trať dlouhou 500 m zaběhl za 2:20.

Všem umístěným gratulujeme a chválíme všechny zúčastněné. 

Kompletní výsledky naleznete zde: 

https://www.atletikauni.cz/cz/s1522/Kalendar-akci/Seznam-akci/c2130-Detail-akce/ata1091-BBP-9-Blanensky-kros-Mistrovstvi-JmK-v-krosu

 

Za tým trenérů, Jana Kouřilová

 

Naší medailisté!!!

24.03. 2024, 17:21


Copyright © Cibasport.cz 2011