Čiba Sport

foto prezentace
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
World AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Naše akce ovládly vyhlášení nejlepších sportovců města Brna!!!

  Ve čtvrtek se tradičně ve Voroněži konalo vyhlášení nejlepších sportovců města Brna za rok 2023 a v kategorii akce roku jsme zaznamenali zcela ojedinělý úspěch, když do první pětky byly nominovány dvě naše akce. Známí moderátor večera Michal Chylík zval na pódium zástupce pořadatelů od pátého místa, a když na pátém ani čtvrtém místě nehlásil naše akce, tak bylo jasné, že obě akce budou na pomyslných stupňů vítězů. S napětím jsem očekával vyhlášení třetího  místa a když Michal vyhlásil Běh vokolo prýglu, tak bylo jasné, že naše akce poprvé v historii ankety ovládly město  Brno a už bylo jenom na moderátorovi aby vyhlásil v jakém pořadí. Nakonec největší žákovský mítink v Evropě European kids athletics games  skončil na druhém místě a na nejvyšší příčku si za 27.ročník vyskočila Brněnská laťka Olympia Brno. Je naprosto unikátní, když jeden pořadatel, a to agentura Čiba sport athletic ovládla zcela čelo sportovních akcí v Brně.

Samozřejmě, že je to výsledek celého realizačního týmu, kterému touto cestou srdečně děkuji. Určitě je to velký závazek do příštího roku, kdy EKAG přivítá talenty z celé Evropy již po devatenácté a Brněnská laťka Olympia přivítá nejlepší výškařky světa již po dvacáté osmé!!

  Velká gratulace všem, kdo se podíleli na organizaci obou akcí a samozřejmě, že velký dík patří všem našim reklamním partnerům, bez kterých bychom tohoto  úspěchu nikdy nedosáhli.

  Tento mimořádný úspěch bych chtěl věnovat naprosto ojedinělému člověku, který se každoročně účastnil našich akcí a zasvětil celý svůj život atletice, ale bohužel v letošním roce nás navždy opustil ředitel Českého atletického svazu pan František Fojt, který je pro Českou atletiku naprosto nenahraditelný.  

Čest jeho památce. 

Čiba   

08.12. 2023, 04:41


Copyright © Cibasport.cz 2011