Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

V Otrokovicích medailová žeň.

  Na poslední chvíli jsem se rozhodl startovat na tradičním halovém závodě žactva v Otrokovicích, a tak jsem odjel pouze se žákyněmi s Natálkou Skálovou a Zuzkou Královou. Obě žákyně absolvovaly shodný čtyřboj a obě ovládly naprosto suverénně startovní pole jak mladších žákyň, tak starších žákyň a ziskem sedmi medailí se staly nejlepšími z celého startovního pole.

Hned první disciplínu 40 yardů př. ovládly obě naprosto suverénně, když mladší žákyně Zuzka vyhrála v čase 6,76s a druhou v pořadí nechala za sebou v čase 7,51s. Podobný scénář předvedla i Natálka, když stejnou trať prolétla v čase 6,48s a druhá v cíli zaznamenala čas 6,98s. Druhá disciplína byla opět jasnou záležitostí, když Zuzka skákala bezchybně až do 141cm, a nedala soupeřkám sebemenší šanci. Natálka zahajovala, až většina soupeřek již ze soutěže vypadla, a až do vítězné výšky 144cm skákala s obrovskými rezervami. Po vítězné výšce jsem nechal hned dát na stojany 150cm, a i když Natka byla neskutečně vysoko, tak laťka se potácela k zemi. Třetí zlato si holky pověsily na krk za skok daleký, když Zuzka smetla zbytek startovního pole takřka o půl metru a výkonem 418cm si udělala osobák. Natka hned prvním skokem dopadla do vzdálenosti 454cm, a na tento výkon již nedokázal nikdo reagovat. Zuzka překvapila i na hladkém sprintu na 40yardů, když ve finále doběhla na druhém místě v čase 5,81s a Natka doběhla na 5.místě v čase 5,86s. 

Zisk sedmi medailových umístění, když z toho je šest zlatých medailí je velice dobré a výkony předvedené pouze v teniskách jsou velice kvalitní.

Po skončení dopoledního programu žákyň jsem holky odvezl zpět do Brna, a obratem jsem se vracel zpět do Otrokovic na palubě s dorostenkou Jitkou Nečasovou, která předvedla technicky velice dobré skoky, a opět výkonem přes 160cm obsadila mezi ženami druhé místo, když 163cm velice lehce shazovala.  

Velká gratulace všem za předvedené výkony.

Č.

Výsledky najdete zde…

08.02. 2023, 19:01


Copyright © Cibasport.cz 2011