Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Druhá třetina ostravského šílenství je za námi.

  Dnes jsme vyrazili do ostravské haly s dorostem a juniory, a po včerejší strastiplné sněhové cestě, mně dnes čekala opět hodně náročná cesta s neskutečnými poryvy větru. Celodenní dvanácti!!! hodinový závodní maratón již nesmyslně předimenzován startovními listinami, když celý závod měl hodinu a půl zpoždění a vše již samozřejmě na úkor výkonosti.

  Rozhodně jsme se i v tomto mumraji neztratili, a získali jsme čtyři medailová umístění. Zlato si na šedesáti metrové distanci jasně vyběhla mezi dorostenkami Krystýna Nollová, když si zaběhla letošní nejlepší výkon 7,83s. Ve výškařském sektoru se opět kvalitně představila Jitka Nečasová, když lehce zdolala 162cm a obsadila stříbrnou příčku. V trojskoku se protrápil ke stříbru Honza Bílek, když rozhodně výkonem 12,48m zaostal daleko za svými možnosti, ale  vylepšil si osobák na 60m př. časem 8,85s a bylo z toho 8.místo. Lukáš Merta se po přechodu mezi dorostence stále zlepšuje a dnes přidal k osobáku v kouli více jak půl metru až na 11,79m a obsadil 7.místo. Překvapením bylo výrazné vylepšení osobního rekordu na 60m v podání juniora Filipa Pavlíčka, když z času 7,93s se stlačil až 7,43s, ale bohužel ve výšce se mu nedařilo, a tak výkonem 177cm zaostal daleko za svým výkonem i když z toho byl bronz. Mezi dorostenci si vyrovnal halový osobák Tomáš Augustin výkonem 163cm a ve stejném sektoru předvedla Viki Bočková 151cm. Mezi dorostenkami v koulařském sektoru vrhla Nela Švábenská 8,40m.

Gratulace všem k předvedeným výkonům a zítra opět vzhůru do Ostravy na mistrovství Moravy a Slezska žactva. Opravdu se už hodně těším na další celodenní maratón v hale.

 

Č     

Výsledky najdete zde….

04.02. 2023, 22:39


Copyright © Cibasport.cz 2011