Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Pf - Vážení rodiče, mladí sportovci, naši příznivci, ale i nepříznivci,

rok 2022 se nachýlil k samému konci, a tak dle mého názoru velice turbulentní rok v celé společnosti musím hodnotit z pohledu naší organizační úspěšnosti velice dobře, když Brněnská laťka Olympia pokořila výkonem 203cm v podání mistryně světa Jaroslavy Mahuchikh nejlepší světový výkon a obletěla celý atletický svět. Další naše tradiční akce European kids athletic games zaznamenala rekordních více jak neuvěřitelných 1700 účastníků z 16 států Evropy, když online přenos sledovalo neskutečných 50 000 diváků po celém světě. V anketě Nejlepší sportovci města Brna 2022 byl oceněn EKAG v kategorii nejlepší akce v Brně na druhém místě o pouhý bod za extraligou Komety Brno.  

 V samotných sportovních úspěších jsme díky generační výměně lehce stagnovali, ale i tak se naši svěřenci neztratili na MČR a přivezli medailová a finálová umístění. Nastala i obměna trenérského kádru a věřím, že stabilizací a získáváním zkušeností pro mladé a schopné trenéry vznikly podmínky pro další růst.

Dovolte, abych Vám touto cestou popřál za celý trenérský kolektiv Čiba sportu  krásné VÁNOČNÍ SVÁTKY a v NOVÉM ROCE 2023 hodně zdraví, pohody a osobních úspěchů.

 

Čiba s vnučkou   

23.12. 2022, 08:41


Copyright © Cibasport.cz 2011