Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Otevřený Vánoční přebor oddílů JAC a BYAC Brno s kvalitními výkony a v lavině odhlášek z důvodu epidemie.

  Je opravdu velká ostuda, když přebor oddílů z Brna musíme pořádat v Ostravě, když druhé největší město nemá svoji vlastní halu!!!! Navíc je to naprosto ojedinělá záležitost zorganizovat oddílový přebor v tak nákladných a náročně organizačních podmínkách. Musím velice poděkovat celému týmu Vítkovic za velmi dobrou spolupráci a vysoce profesionálnímu přístupu.

 A co závody? V naprosto neskutečné záplavě odhlášek v posledních dnech z důvodu chřipkové epidemie nakonec byly k vidění velice pěkné výkony a souboje. V prvním bloku přípravek a mini přípravek bylo spíše než samotné výkony odměnou pro všechny nasazení dětí.

  V odpoledním bloku se představilo mladší žactvo, žactvo a seniorské kategorie, když startovní listiny obohatili účastníci z Polska a ze Slovenska. Kvalitní výkony byly k vidění ve skoku vysokém, když soutěž proběhla jako 28.ročník Vánoční laťky Hády a prim hrál výkon mladší žákyně Natálky Skálové, která překonala velice kvalitní osobní rekord 157cm a velimi lehce shazovala 160cm, když tento výkon zajišťuje Natálce účast na halovém MČR žactva. Mezi žákyněmi se blýskla výkonem a vítězstvím 161cm Jitka Nečasová, když velice lehce shodila 164cm. Výrazné zlepšení zaznamenal mezi žáky Lukáš Kouřil, který překonal s velkou rezervou 190cm a jen velice lehce shazoval 193cm. Mezi muži se podařilo překonat o jeden centimetr dvoumetrovou hranici Liborovi Škobránkovi a zlepšení osobního rekordu na 186cm zaznamenal náš dorostenec Filip Pavlíček. V mladších žákyních nám udělala radost Kája Macenauerová, která předvedla tři osobní rekordy, když v dálce jasně zvítězila výkonem 470cm, na 60m 8,43s a na 150m 21,19s. Natálka Skálová předvedla svoji všestrannost, když zcela jasně zvítězila i na trati 800m časem 2:44,19. Rozhodně velmi vysokou úroveň měl vrh koulí juniorek, když juniorská reprezentantka Katrin Bryszkowská předvedla výborných 16,39m a zůstala těsně za rekordem ČR a mezi dorostenkami dominovala olomoucká Martina Mazurová, která vrhla 3kg kouli do vzdálenosti 15,26m. Se žákovskou kategorií se rozloučil osobním rekordem ve vrhu koulí 12,47m Lukáš Merta. Určitě slušný vstup do halové sezóny předvedl dorostenec Honza Bílek, když v trojskoku doplachtil do vzdálenosti 12,59m. 

  Rozhodně zorganizovat přebor našich oddílů v Ostravě byla dobrá volba, a i přes epidemii chřipky, která doslova cupovala startovky, byly k vidění kvalitní výkony a celá řada osobních rekordů. 

Č

 

výsledky závodu naleznete zde....

19.12. 2022, 06:33


Copyright © Cibasport.cz 2011