Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Mezi nejlepšími akcemi v Brně skončil EKAG na druhém místě a opomenutá Brněnská laťka Olympia!!

Ve čtvrtek večer proběhlo v hotelu Voroněž slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců města Brna za rok 2022 a v kategorii nejlepších akcí v městě Brně jsme byli oceněni za organizaci největšího žákovského závodu v Evropě EKAG na druhém místě, když na prvním místě pouze o jediný bod zvítězila velmi diskutabilním zařazením mezi „akce“ extraliga hokeje Komety Brno.  Drtivá většina přítomných se shodla na tom, že dlouhodobá soutěž nemá nic společného s organizací jednorázové akce. Nicméně určitě patří velký dík celému organizačnímu týmu za významné ocenění a převzetí ceny z rukou primátorky města Brna ředitelem akce Čibou Nezdařilem. 

  Určitě bylo velkým překvapením, že mezi nejlepší akce se nedostala Brněnská laťka Olympia Brno, která v letošním roce zaznamenala mimořádné výsledky a obsazení, když nejlepší výškařka světa Jaroslava Mahuchiková překonala v Brně nejlepší světový výkon 203cm!! a čtyři finalistky z OH v Tokiu daly punc celé akci jednoho z nejlepších skokanských mítinků na světě a média po celém světě nešetřily chválou . Nejen dle mého názoru byla Brněnská laťka Olympia nejlepší akcí, a nejen v Brně. Bohužel, ale anketa je anketa a je asi naivní, že by dvě akce z naší dílny byly vyhodnoceny na nejvyšších příčkách.   

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kdo se podíleli jakýmkoli způsobem na organizaci obou akcí a ohodnocení je pro všechny tou nejlepší vizitkou jejich práce.

Č

02.12. 2022, 06:31


Copyright © Cibasport.cz 2011