Čiba Sport

foto prezentace
 

Generální partner oddílu JAC Brno

OHL Generální partner oddílu JAC Brno

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyWorld AthleticsEuropean AthleticsFotoalbum - Ladislav Tichý

Město Brno

Logo města Brna

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Cysnews.cz

Logo Cysnews

kamzasportemvbrne.cz

Kam za sportem v Brně

Jablonecký deštivý masakr a výborné výsledky našich.

     Chvílemi naprosto neregulérní podmínky doprovázely mistrovství ČR žactva v Jablonci nad Nisou. Teplota se vyšplhala maximálně na 8 stupňů a když zafoukal studený vítr tak pocitově okolo 5 stupňů.  Naprosto neregulérní podmínky byly při skoku vysokém žákyň, kde se výborně představila Jitka Nečasová, když v silné průtrži překonala na druhý pokus 158cm a ten jediný pokus ji sice připravil o medaili, když skončila na výborném 4.místě a první pokus ve větru a lijáku na 162cm jen velice lehce shodila. Favoritky s osobními rekordy přes 170cm se nedostaly ani přes 160cm a tak rozhodně výkon Jitky zaslouží velkou pochvalu, i když byla hodně nešťastná, že nezískala medaili. Další výborné umístění vyběhl na trati 1500m Martin Dobčák, když doběhl v silné konkurenci v čase 4:34,91 na výborném 6.místě a jako první z ročníku 2008. Překvapivé 9.místo vyházel v doplňkové disciplíně v disku Lukáš Merta, když v silném dešti a přerušeném závodě, který probíhal souběžně s výškou dívek poslal disk do vzdálenosti 38,35m. 

Hned v první disciplíně skoku vysokém žáků předvedl u nás hostující Lukáš Kouřil z Rosic vynikající výkon, když v dešti překonal ve skoku vysokém osobní rekord 191cm a získal po halovém titulu i titul na dráze a po celkem náročném soustředění v Trenčíně, které s námi absolvoval se dostal do výborné formy.

Zítra už nás čeká oštěp Lukáše Merty, kde by měl bojovat o umístění v první šestce, Martin Šír na 1500m př.  a Lukáš Kouřil bude bojovat v dálkařském sektoru o medailové umístění.

Velká gratulace všem za výborné výkony v nelidských podmínkách.

Č

Výsledky najdete zde....

17.09. 2022, 17:33


Copyright © Cibasport.cz 2011